روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹ November 24 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

13 مصدوم براثر آتش سوزی در شهرک صنعتی جی

  • کد خبر 9090
  • تاریخ خبر ۱۳۹۷/۱۰/۰۸

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: یک مورد حریق در یک کارخانه جاروبرقی‌سازی واقع در شهرک صنعتی جی خیابان اول رخ داد.

غفور راستین رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از وقوع یک مورد حادثه حریق در ساعت 7:46 صبح امروز خبر داد و گفت: این حریق در یک کارخانه جاروبرقی‌سازی واقع در شهرک صنعتی جی خیابان اول رخ داده بود که 3 آمبولانس جهت امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با اشاره به مصدوم شدن 13 نفر از پرسنل آتش‌نشانی در این حادثه افزود: یک نفر از پرسنل آتش‌نشانی که مردی 45 ساله بود به بیمارستان فارابی منتقل شد.

وی از درمان سرپایی 8 نفر دیگر از پرسنل آتش‌نشانی خبر داد و گفت: یک نفر از نیروهای آتش‌نشانی که مردی 27 ساله بود به بیمارستان الزهرا(س) انتقال داده شد و 3 نفر دیگر از نیروهای آتش‌نشانی هم که در سنین 27، 48 و 50 سال بودند به بیمارستان فارابی منتقل شدند؛ این عملیات در ساعت 12:30 دقیقه به اتمام رسید.

راستین همچنین از وقوع یک مورد مسمومیت  مونوکسیدکربن توسط روشن کردن  زغال در خیابان امام رضا فلکه امام جواد در صبح امروز خبر داد که 7 مصدوم آن که 2 مرد، 4 زن و یک کودک بودند توسط 2 دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان اشرفی منتقل شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان ادامه داد: شب گذشته نیز یک مورد مسمومیت با گاز کربن مونوکسید بعد از شهرک آزمایش تالار فرمانیه گزارش داده شده بود که 3 مصدوم آن که یک مرد 51 ساله، یک زن 55 ساله و یک کودک 9 ساله بودند به بیمارستان  محمدرسول الله انتقال داده شدند.

 

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس