روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ November 29 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

مدیر اورژانس اصفهان خبر داد

7 مصدوم در واژگونی مینی‌بوس در اتوبان فرودگاه

  • کد خبر 8886
  • تاریخ خبر ۱۳۹۷/۰۹/۲۱

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: واژگونی مینی‌بوس بامداد امروز در اتوبان فرودگاه 7 مصدوم بر جای گذاشت

غفور راستین امروز در گفت‌و‌گو با فارس از واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در اتوبان فرودگاه، بعد از پمپ بنزین حصه خبر داد و اظهار کرد: این حادثه در ساعت 06:15 دقیقه امروز اتفاق افتاد و پس از تماس با اورژانس 4 دستگاه آمبولانس 115 و یک کد هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان در ادامه افزود: این حادثه 7 مصدوم که همگی مرد بودند،برجای گذاشت، 4 مصدوم به بیمارستان کاشانی، 2 نفر به بیمارستان امین و یک نفر هم به بیمارستان فارابی منتقل شدند.

وی از حادثه دیگری در روز یکشنبه مصادف با 18 آذر ماه سخن گفت و اعلام کرد: در ساعت 12:44 دقیقه روز یکشنبه خودروی سواری پژو 405 با خودروی سواری سمند در اتوبان آزادگان شاهین‌شهر، مقابل پمپ بنزین تاج، تصادف کردند.

راستین ادامه داد: 3 دستگاه آمبولانس 115 به محل حادثه اعزام و 7 مصدوم حادثه که 3 آقا و 4 خانم بودند را به بیمارستان گلدیس شاهین‌شهر منتقل کردند.

3 مصدوم در تصادف زنجیره‌ای 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از حادثه دیگری در روز جمعه 16 آذر ماه خبر داد و عنوان کرد: در ساعت 20:34 دقیقه روز جمعه، دو خودروی پراید و خودروهای سمند، پژو 405 به صورت زنجیره‌ای با هم تصادف کردند، این حادثه در اتوبان اقارب پرست، ورودی کوه صفه اتفاق افتاد و 2 دستگاه آمبولانس اعزامی 3 مصدوم حادثه را به بیمارستان الزهرا(س) منتقل کردند.

واژگونی لندکروز جان دو نفر را گرفت

وی همچنین از جان باختن آقا و خانم 30 و 27 ساله در تصادف دیگری سخن گفت و ادامه داد: ساعت 18:06 دقیقه روز جمعه در جاده سمیرم- شهرضا، گردنه خروس گلو، خودروی سواری لندکروز واژگون شد و دو نفر جان خود را از دست دادند.

راستین با بیان این که 2 دستگاه آمبولانس 115 همراه هلال احمر در محل حادثه حاضر شدند، تصریح کرد: در این حادثه دو خانم 17 و 40 ساله و دختر بچه 10 ساله نیز مصدوم و به بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) شهرضا منتقل شدند.

مسمومیت با گاز CO 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با اشاره به سرمای هوا و عدم رعایت نکات ایمنی که باعث افزایش مسمویت با گاز مونوکسیدکربن شده است، عنوان کرد: روز یکشنبه 18 آذر ماه آقا 31 ساله‌ای در شهر مبارکه دچار مسمومیت با گاز CO شد که با یک دستگاه آمبولانس 115 به بیمارستان منتقل شد.

وی با بیان اینکه در روز جمعه 16 آذر ماه هم 4 مورد مسمویم با گاز مونوکسیدکربن گزارش شده بود، مطرح کرد: ساعت 15:38 دقیقه در منزل یکی از ساکنان محله ادریان خمین‌شهر برای گرم کردن اتاق از ذغال استفاده کرده بودند که 2 مسموم خانم 11 و 44 ساله به همراه داشت، افراد مسموم توسط یک دستگاه امبولانس 115 و سواری شخصی به بیمارستان شهید اشرفی خمینی‌شهر منتقل شدند.

راستین حادثه دوم را در ساعت 19:10 در بلوار آزادگان ویلاشهر از شهرستان نجف‌آباد اعلام کرد و ادامه داد: خانم‌های 24 و 45 ساله به همراه پسر 12 ساله در اثر استفاده از آتش برای گرم کردن اتاق باغ، دچار مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن و توسط یک دستگاه آمبولانس 115 به بیمارستان فاطمه الزهرا(س) منتقل شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با اشاره به وقوع حادثه سوم در ساعت 20:26 دقیقه در منزلی واقع در خیابان دلگشا نجف‌آباد، افزود: این حادثه نیز در اثر استفاده از ذغال برای گرم کردن اتاق رخ داده است و خانم 47 ساله به همراه آقا 17 ساله دچار مسمومیت و توسط کد اورژانس 3373 به بیمارستان فاطمه الزهرا(س) منتقل شدند.

وی در پایان به حادثه چهارم در ساعت 21:00 و در منزلی در انتهای تپه‌های جولان خوانسار، اشاره و بیان کرد: این حادثه در اثر استفاده از آبگرمکن دیواری بدون دودکش، اتفاق افتاد که باعث مسمومیت آقا 30 ساله، خانم 23 ساله و دختربچه 3 ساله شد، افراد مسموم توسط یک دستگاه آمبولانس 115 به بیمارستان فاطمیه خوانسار منتقل شدند.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس