روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ August 13 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رییس انجمن خوشنویسان اصفهان خبر داد؛

افزایش استقبال اصفهانی‌ها از هنر خوشنویسی

  • کد خبر 434
  • تاریخ خبر ۱۳۹۵/۰۳/۲۶

رییس انجمن خوشنویسان اصفهان با اشاره به افزایش استقبال جوانان این استان از هنرهای اصیل ایرانی گفت: امسال نسبت به سال گذشته علاقه‌مندان بیشتری برای فراگیری هنر خوشنویسی به انجمن خوشنویسان مراجعه کرده‌ و خواهان فراگیری این هنر جذاب هستند.

رییس انجمن خوشنویسان اصفهان با اشاره به افزایش استقبال جوانان این استان از هنرهای اصیل ایرانی گفت: امسال نسبت به سال گذشته علاقه‌مندان بیشتری برای فراگیری هنر خوشنویسی به انجمن خوشنویسان مراجعه کرده‌ و خواهان فراگیری این هنر جذاب هستند.

مهدی فروزنده، با اشاره به استقبال اصفهانی‌ها از هنر خوشنویسی و افزایش نام‌نویسی جوانان و نوجوانان برای حضور در کلاس‌های آموزشی این دوره‌ها اظهار داشت: امسال نسبت به سال گذشته علاقه‌مندان بیشتری برای فراگیری هنرخوشنویسی به انجمن خوشنویسان مراجعه کرده‌ و حتی این استقبال نه تنها در شهر اصفهان بلکه در سایر استان‌ها نیز به همین شکل بوده است.

وی افزود: اصفهان در زمینه خوشنویسی سابقه درخشانی داشته و این را می‌توان در خطوطی که از دوره‌های مختلف به جای مانده دید، در واقع در آن زمان اساتید خوبی در زمینه خط و خوشنویسی داشته‌ایماستقبال به‌گونه‌ای است که از قشر‌های مختلف برای یادگیری این هنر علاقه‌مندی نشان داده‌اند.

 

 

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس