روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ June 05 , 2023
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

وزیر کشور:

پروژه‌های ناتمام ملی در سفر به اصفهان بررسی می‌شود

  • کد خبر 19541
  • تاریخ خبر ۱۴۰۲/۰۲/۲۸

وزیر کشور گفت: در سفر به اصفهان برخی از پروژه‌های این استان که نیازمند پیگیری در سطح ملی است بررسی می‌شود و درباره آنها با استاندار و سایر مسوولان گفت‌وگو خواهیم کرد.

احمد وحیدی صبح روز پنجشنبه هنگام در ورود به اصفهان و در فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اظهار داشت: امروز توفیق حاصل شد تا در خدمت مردم خوب‌ کشورمان در استان اصفهان باشیم.
وی افزود: در این سفر برخی از مسائل و پروژه‌های مرتبط با استان اصفهان مرور می شود و با مسوولان و اقشار مختلف مردم این خطه از نزدیک صحبت خواهیم کرد.
وزیر کشور و هیات همراه صبح امروز برای سفری دو روزه وارد اصفهان شدند.
حضور در گلستان شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، بازدید از برخی مناطق متاثر از فرونشست در اصفهان، حضور در شهرستان ورزنه و بازدید از تالاب گاوخونی، دیدار با کشاورزان و نمایندگان اصناف کشاورزان، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، نشست با فعالان اقتصادی و دانش‌بنیان استان، حضور در جلسه شورای اداری استان، حضور در جلسه قرارگاه آب، بررسی عوامل فرونشست و آلودگی هوا در استان، جلسه با فرمانداران، شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی شهر اصفهان و عیادت از آیت الله حسین مظاهری از مراجع تقلید و رییس حوزه علمیه اصفهان بخشی از برنامه‌های وزیر کشور و هیات همراه در سفر به استان اصفهان است.
در این سفر برخی از معاونان و مدیران کل وزارت کشور نیز احمد وحیدی را همراهی می‌کنند.
استان اصفهان بیش از پنج میلیون و ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۲۸ شهرستان دارد.

منبع: ایرنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس