روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۴۰۲ March 22 , 2023
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کارشناس هواشناسی اصفهان خبرداد؛

احتمال بارش پراکنده در غرب اصفهان

  • کد خبر 18891
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۱۱/۱۳

اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: وضعیت جوی استان تا سه روز آینده آرام و پایدار است اما در نیمه غربی اصفهان احتمال بارش پراکنده برف و باران وجود دارد.

آسیه آقایی  اظهار داشت: آسمان اکثر مناطق استان طی سه روز پیش‌رو صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود و در نواحی مرکزی اصفهان مه صبحگاهی انتظار داریم.

وی با بیان اینکه وزش باد به نسبت شدید در ساعات بعد از ظهر بویژه در نیمه جنوبی و شرق استان محتمل است، افزود: کماکان در مناطق غربی اصفهان احتمال افزایش ابر و بارش پراکنده برف و باران وجود دارد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان به بارش‌های شبانه روز گذشته تا صبح امروز اشاره کرد و گفت: بیشترین میانگین بارشی از سمیرم با ۲۲ میلیمتر، دهق با ۸.۲ و نجف آباد با ۳.۵ میلیمتر بوده و بارش‌های کمتر از ۲ میلیمتر در سایر شهرهای استان ثبت شده است.

آقایی با بیان اینکه دمای هوای استان طی ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، گفت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۱۲ درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به ۲ درجه سلسیوس زیر صفر می‌رسد.

وی اضافه کرد: بوئین میاندشت با کمینه دمای ۱۹ درجه سلسیوس زیر صفر و خور و بیابانک با ۱۷ درجه سلسیوس بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین نقاط استان تا فردا پیش‌بینی می‌شود.

منبع: مهر

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس