روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ June 05 , 2023
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

افزایش دما در اصفهان تا پایان هفته ادامه دارد

  • کد خبر 18851
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۱۱/۰۹

سرپرست مرکز پیش‌بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: میانگین دما در مناطق مختلف استان تا پایان هفته جاری افزایشی است و در کلانشهر اصفهان و بیشتر شهرستان‌های این استان به بالای صفر می‌رسد.

لیلا امینی روز یکشنبه  با بیان اینکه روند افزایش دما در تمام شهرستان استان ادامه دارد اظهار داشت: دمای کلان‌شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات شبانه روز گذشته به ۹ درجه سانتی‌گراد و در سردترین ساعات به منفی یک درجه سانتی‌گراد رسید.

وی ادامه داد: دمای صبح امروز شهر اصفهان هم منفی یک درجه سانتی‌گراد است که نسبت به روز گذشته سه درجه گرم‌تر شده است.

سرپرست مرکز پیش‌بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان افزود: کاشان و خوروبیابانک با دمای ۱۱ و چادگان با دمای منفی ۱۳ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و سردترین نقاط استان در شبانه روز گذشته بودند.

وی اضافه کرد: شرایط ناپایدار جوی از امروز (یکشنبه) تا روز چهارشنبه در استان ادامه دارد که با رشد ابر و افزایش دما همراه خواهد بود و در مناطق شمال غربی استان انتظار بارش های پراکنده وجود دارد.

امینی خاطرنشان کرد: فعالیت این سامانه از روز دوشنبه فراگیرتر خواهد شد و بیشتر مناطق استان را در بر خواهد گرفت

وی گفت: فعالیت این سامانه در مناطق و جنوبی استان برای روزهای دوشنبه (فردا) تا روز چهارشنبه تشدید خواهد شد و به همین دلیل هشدار زرد برای این مناطق صادر شده است.

بر اساس هشدارهای مرکز پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور، رنگ زرد برای آگاهی بخشی، رنگ نارنجی برای حفظ آمادگی و رنگ قرمز برای اقدام است.

منبع: ایرنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس