روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۴۰۲ March 22 , 2023
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

جانشین فرمانده انتظامی اصفهان:

طرح امنیت و پیشگیری از وقوع جرم در اصفهان تشدید می‌شود

  • کد خبر 18838
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۱۱/۰۸

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان‌ از تشدید طرح ذوالفقار با هدف ایجاد امنیت برای شهروندان و پیشگیری از وقوع جرایم و گسترش کانون‌های جرم در این استان خبرداد.

سردار محمدرضا هاشمی فر روز شنبه  افزود: یکی از وظایف مهم نیروی انتظامی، ایجاد امنیت در تمام محلات و ناامن کردن محیط برای مجرمان و قانون‌شکنان است که اجرای اینگونه طرح‌ها به تحقق این مهم کمک می‌کند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان بااشاره به اجرای بیش ۲۰ طرح ذوالفقار در شهرستان‌های مختلف اصفهان گفت: مقادیر زیادی مواد مخدر،اسلحه جنگی و شکاری، اموال مسروقه وآلات جرم کشف شده است.

وی همچنین به شناسایی ودستگیری تعداد زیادی از سارقان سابقه دار و تحت تعقیب و همچنین باندهای تهیه وتوزیع مواد مخدردر محلات شهرستان‌های مختلف استان در راستای اجرای این طرحها اشاره کرد.

سردار هاشمی فر افزود: در این طرح همچنین تعداد زیادی از معتادان متجاهر و پرخطر جمع آوری و برای درمان به مراکز ترک اعتیاد شهرستان‌ها تحویل داده شدند.
وی با بیان اینکه داشتن شهری امن و عاری از جرم برازنده مردم خوب این استان است، خاطر نشان کرد: اجرای طرح های امنیت محله محور با هدف ارتقای امنیت اجتماعی و کاهش جرائم و افزایش احساس امنیت و رضایت در بین مردم با جدیت از سوی پلیس در محلات مختلف شهرستان ادامه خواهد داشت و شهروندان نیز می‌توانند با ارائه هرگونه اخبار و اطلاعات خود پیرامون موارد مشکوک و مجرمانه از طریق تماس با مرکز فوریت های ۱۱۰، پلیس را در این امر مهم یاری دهند.

منبع: ایرنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس