روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۴۰۲ March 22 , 2023
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

آخر هفته برفی در جنوب و غرب استان اصفهان

  • کد خبر 18833
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۱۱/۰۸

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان از ناپایداری نسبی جو در روزهای پنجشنبه و جمعه خبر داد و گفت: با فعال شدن موج بارشی شاهد بارش برف در مناطق جنوب و غرب استان به ویژه ارتفاعات خواهیم بود.

مینا معتمدی  از ناپایداری نسبی جو خبر داد و گفت: در روز پنجشنبه در مناطق جنوب و غرب استان به ویژه ارتفاعات، بارش‌های برف پیش‌بینی می‌شود و تا روز جمعه آسمان استان کمی ابری، همراه با افزایش ابر و در بعضی مناطق مه‌آلود است. طی روز جمعه این موج فعالیت خود را به صورت بارش در شمال و شمال غرب استان ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه انتظار می‌رود طی ۲۴ ساعت آینده حداکثر دمای شهر اصفهان به ۸ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما به سه درجه زیر صفر برسد، افزود: طی این مدت سردترین نقطه استان بوئین میاندشت با منفی ۲۱ درجه سانتی‌گراد و گرم‌ترین نقطه استان خور و بیابانک با ۱۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خواهد بود.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان با اشاره به ورود جبهه‌های بارشی و هوای سرد در اوایل هفته آینده به کشور، گفت: ورود این جبهه بارشی از روز دوشنبه هفته آینده در استان اصفهان نیز موثر خواهد بود.

معتمدی با بیان اینکه پایداری هوا در اصفهان همچنان وجود دارد، تصریح کرد: اما امروز و فردا، با فعالیت موج ناپایدار در استان، وضعیت هوا سالم خواهد شد و شاید در همین حد باقی بماند.

منبع: ایسنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس