روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ January 30 , 2023
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

14 تا 17 آذرماه برگزار می‌شود؛

بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اصفهان برگزار می شود

  • کد خبر 18542
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۹/۰۸

مدیر روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری در این شهرک از 14 تا 17 آذرماه سال جاری از ساعت ۸ تا ۱۵ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، با توجه به شعار سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»، بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان اصفهان پس از دو سال، به صورت حضوری از ۱۴ لغایت ۱۷ آذرماه سال جاری و از ساعت ۸ تا ۱۵ در برج فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.

هادی نباتی‌نژاد، مدیر روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در این خصوص اظهار کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارائه دستاوردهای محققان، پژوهشگران، فناوران و همچنین دریافت نیازهای پژوهشی و فناوری به منظور تحکیم ارتباط میان بازیگران این مجموعه و در نهایت تجاری‌سازی فناوری و ارتقای قدرت رقابت ملی است.

وی افزود: تحقق اهداف مرتبط با چرخه علم و فناوری، مستلزم برقراری ارتباط نزدیک بین مراکز علمی، فناوری، اجرایی، تولیدی و صنعتی و همچنین شرکت‌های تامین مالی مختلف است. این مهم در نهایت باعث دستیابی و تقویت منافع ملی خواهد بود و به همین دلیل برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان اصفهان بسیار حائز اهمیت است.

مدیر روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: با توجه به اهمیت این رویداد و نقش آن در شبکه‌سازی میان نخبگان و فعالان اکوسیستم اقتصاد دانش‌بنیان، از مسئولان ارشد همه دستگاه‌ها، شرکت‌های مرتبط، نخبگان و دانشجویان برای بازدید از نمایشگاه دعوت به عمل آمده و به جهت تسهیل رفت و آمد مردم برای بازدید از این نمایشگاه، وسایل حمل‌ونقل عمومی پیش‌بینی شده است.

گفتنی است محورهای برگزاری نمایشگاه، «پژوهش و فناوری»، «دانش‌بنیان» و «اشتغال‌آفرین» است و متقاضیان برای شرکت در آن می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۸ آذرماه، در سامانه اینترنتی به نشانی expo1401.istt.ir ثبت نام کنند. همچنین شماره تلفن روابط عمومی 031-33865355 جهت دریافت اطلاعات بیشتر در دسترس است.
کلید واژه ها : بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس