روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ February 04 , 2023
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کارشناس هواشناسی اصفهان خبر داد؛

اوج‌گیری آلودگی هوای اصفهان تا اواسط هفته

  • کد خبر 18514
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۹/۰۵

اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از افزایش آلودگی هوای کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی استان از امروز تا اواسط هفته جاری خبرداد.‌

لیلا امینی با اشاره به خروج موج ناپایدار بارشی از استان، اظهار داشت: از امروز تا روز سه شنبه افزایش آلاینده‌های جوی را در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی استان انتظار داریم.

وی با بیان اینکه آلودگی هوا تا روز سه‌شنبه در حد ناسالم برای گروه‌های حساس و ناسالم برای عموم پیش‌بینی می‌شود، اضافه کرد: از ظهر چهارشنبه نیز موج بارشی زودگذر وارد استان خواهد شد و تا روز پنجشنبه فعال خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه دمای استان از امروز تا چهارشنبه هفته جاری روند کاهشی دارد، افزود: کمینه دما در مناطق غرب استان به ویژه در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه تا پنج درجه و در سایر نقاط استان بین ۲ تا سه درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.

امینی با بیان اینکه بارش‌های شبانه روز گذشته در مناطق غرب استان قابل توجه نبوده، گفت: در فریدونشهر یک دهم میلیمتر و اسلام آباد موگویی از توابع این شهرستان چهار دهم میلیمتر بارش ثبت شده است.

وی با بیان اینکه بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۱۹ درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به پنج درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد، افزود: بوئین میاندشت و میمه با دمای صفر درجه و خور و بیابانک با دمای ۲۶ درجه سانتیگراد بالای صفر سردترین و گرم‌ترین نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.

منبع: مهر

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس