روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ November 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

برخورد قاطع پلیس با رانندگان وسایل نقلیه دارای نقص و فاقد معاینه فنی

  • کد خبر 18497
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۹/۰۲

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان از برخورد قاطع و قانونی مأموران پلیس راه استان با رانندگان متخلفی که با وسیله نقلیه دارای عیب و نقص فنی و بدون معاینه فنی معتبر، در جاده‌ها اقدام به رانندگی می کنند، خبرداد.

اصغر زارع رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان در اصفهان اظهار داشت: رانندگان خودروهای سبک و سنگین باید نسبت به رفع نقص فنی و انجام معاینات فنی دوره‌ای وسیله نقلیه خود اقدام کنند.

وی افزود: مأموران پلیس راه فرماندهی انتظامی استان با رانندگان متخلفی که با وسیله نقلیه دارای عیب و نقص فنی و بدون معاینه فنی معتبر، در جاده‌ها اقدام به رانندگی می‌کنند، برخورد قاطع و قانونی خواهند داشت.

زارع بیان کرد: رانندگان باید قبل از شروع به حرکت از سالم بودن ترمزها، چراغ‌ها، برف پاک کن، باطری، سیستم گرمایشی و لاستیک وسیله نقلیه خود و همچنین از به همراه داشتن تجهیزات ایمنی لازم در راه‌ها اطمینان حاصل کنند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان بر لزوم فرهنگ‌سازی دریافت معاینه فنی برای خودروها تأکید کرد و گفت: انجام معاینات فنی دوره‌ای علاوه بر تضمین عملکرد درست خودرو و افزایش عمر مفید آن می‌تواند تأثیر زیادی بر ایمنی راننده و رانندگی داشته باشد از این رو باید توجه و اهمیت زیادی به آن داد.

منبع: فارس

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس