روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ January 30 , 2023
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

معاون اقتصادی استاندار اصفهان:

رفع مشکلات فعالان صنایع دستی اصفهان در دستور کار قرار گرفت

  • کد خبر 18208
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۷/۲۷

اصفهان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: رفع مشکلات فعالان و صادرات صنایع دستی اصفهان در دستور کار شورای گفتگوی دولت و بخش‌خصوصی استان قرار گرفته است.

امیررضا نقش  اظهار داشت: شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در اتاق بازرگانی به ریاست استاندار محترم تشکیل می‌شود، موضوع صنایع دستی و صادرات صنایع دستی را در دستور کار قرار داده است.

وی ادامه داد: تاکنون بررسی‌های کارشناسی درخصوص مشکلات صنایع دستی استان انجام و مصوبات خوبی نیز گذرانده شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان با اشاره به اینکه فعالان صنایع دستی استان مشکلاتی در ارزیابی و عوارض گمرکی دارند، خاطرنشان کرد: درخصوص تعهد سپاری ارزی که از طریق بانک مرکزی انجام می‌شود، مکاتباتی با مراجع ذی‌ربط در مرکز داشتیم که یا مدت زمان آن را افزایش دهیم یا معافیت در این زمینه داشته باشیم.

نقش ابراز داشت: با تعاملی که بین دولت و بخش خصوصی در شورای گفتگوی استان وجود دارد، امید است بتوانیم مشکلات حوزه صنایع دستی و صادرات آن را رفع کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا تلاش کردیم تا گمرک تخصصی صنایع دستی در اصفهان ایجاد شود تا بتوان ارزیابی‌های تخصصی و کارشناسی مربوط به صنایع دستی را در خود اصفهان انجام داد و روند صادرات آن را تسهیل کرد.

منبع: مهر

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس