روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ November 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

مساح خبر داد؛

برپایی نمایشگاه گردشگری اصفهان از ۷مهرماه

  • کد خبر 18036
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۷/۰۶

رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: رونمایی از محصولاتی که اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان که در سال گذشته و جاری آماده‌سازی کرده است از جمله برنامه‌های این اداره در هفته گردشگری است.

علیرضا مساح اظهار کرد: شهرداری اصفهان همزمان با هفته گردشگری نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی در شرق اصفهان برگزار می‌کند و اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی در کنار غرفه بین‌الملل و شهرهای خواهرخوانده‌ها یک غرفه اختصاصی خواهد داشت.

وی افزود: مجموع برنامه‌های اداره گردشگری سازمان فرهنگی شهرداری اصفهان به همین نمایشگاه گردشگری در این ماه محدود می‌شود. این نمایشگاه بزرگترین رویداد سالانه شهر اصفهان در حوره صنعت گردشگری محسوب می‌شود.

رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان اظهار کرد: قرار است یک سری رویداد متنوع در این نمایشگاه برگزار شودو بر اساس همین رویدادها مسابقاتی نیز با حضور شهروندان ترتیب داده خواهد شد.

به گفته وی، افرادی که در این مسابقات برنده شوند به همراه خانواده، مهمان گردشگری شهرداری اصفهان خواهند بود و تور اصفهان گردی از اماکن دیدنی و تاریخی این شهر را تجربه خواهند کرد.

مساح تصریح کرد: رونمایی از محصولاتی که اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری آماده‌سازی کرده از دیگر برنامه‌های نمایشگاه هفته گردشگری است. تعدادی کتاب جدید و همچنین محصولات صوتی و تصویری با رویکرد گردشگری در این نمایشگاه رونمایی می‌شوند.

وی ادامه داد: بررسی برندهای اداره گردشگری و معرفی آنها نیز دستور کار دیگر اداره گردشگری در طول زمان برگزاری نمایشگاه در مهرماه است. به‌عنوان نمونه طرح «نیم‌رخ» از آن جمله است که باز کردن مناطق دیده نشده یا کمتردیده شده گردشگری شهر اصفهان در آن دنبال و اجرا شد.

به گفته رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، «اصفهان‌گرد» عنوان برنامه دیگری بود که در ماه مبارک رمضان امسال اجرا شد به این شکل که مباحث گردشگری مذهبث خاص منطقه را دنبال می‌کرد که شاهد استقبال خوبی مردمی از آن بودیم.

وی اظهار کرد: در طرح «اصفهان‌گرد» تلاش کردیم با کمک فعالان گردشگری بازتولید محتوای گردشگری برای محدوده گردشگری شهر اصفهان را انجام دهیم.

مساح یا یادآوری اینکه انجام مسابقات در زمان برگزاری نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی به شکل حضوری است افزود: همه این فعالیت‌ها، معرفی‌ها و تبلیغات در همان زمان نمایشگاه روی خواهد داد.

وی تصریح کرد: تلاش داریم همه مخاطبانمان را تشویق به حضور در نمایشگاه کنیم و به همین منظور چهار دستگاه اتوبوس رایگان، علاقه‌مندان به حضور در نمایشگاه را از میدان بزرگمهر به محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان در شرق اصفهان منتقل می‌کنند.

نمایشگاه هفته گردشگری اصفهان از هفتم تا یازدهم مهرماه از ساعت ۱۱ تا ۲۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان در حاشیه کمربندی شرق این کلان‌شهر برپا خواهد بود.

منبع: ایمنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس