روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ November 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

ماه‌آورپور خبر داد:

بهره‌برداری از تالار جدید میوه اصفهان تا آبان‌ماه ۱۴۰۱

  • کد خبر 17919
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۶/۱۷

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: در راستای ساماندهی و بهبود شبکه توزیع میوه تالار شماره ۲۴ با ۲۸ غرفه در میدان مرکزی میوه و تره‌بار اصفهان در آبان‌ماه آماده بهره‌برداری می‌شود.

امیرحسین ماه‌آورپور اظهار کرد: در فصول مختلف روزانه بین هفت تا ۱۲ هزار تن میوه وارد میدان مرکزی میوه و تره‌بار اصفهان می‌شود که با توجه به قیمت و کیفیت مناسب، از سایر شهرها نیز برای خرید به این میدان مراجعه می‌کنند.

وی افزود: در راستای ساماندهی و بهبود شبکه توزیع میوه، تالار شماره ۲۴ با ۲۸ غرفه در میدان مرکزی میوه و تره‌بار اصفهان در آبان‌ماه آماده بهره‌برداری می‌شود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: این تالار به‌منظور ایجاد تعادل در عرضه و تقاضای غرفه‌های میوه در میدان مرکزی میوه و تره‌بار اصفهان ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه با احتساب این ۲۸ غرفه تعداد غرفه‌های میدان میوه و تره‌بار شهرداری اصفهان به ۵۵۵ غرفه خواهد رسید، گفت: از ویژگی‌های منحصربه‌فرد میدان میوه و تره‌بار اصفهان با توجه به حجم تردد و عبور و مرور، اتاق مانیتورینگ است که نظارت بر میدان را به‌صورت شبانه‌روزی و فراگیر امکان‌پذیر کرده است.

منبع: ایمنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس