روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ January 30 , 2023
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رئیس اداره مدیریت راه‌های استان اصفهان تاکید کرد:

آماده‌باش راهداران در محورهای غرب و جنوب غرب استان اصفهان

  • کد خبر 17679
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۵/۲۰

رئیس اداره مدیریت راه‌های استان اصفهان با اشاره به باز بودن راه‌های استان بعد از بارش‌های شب گذشته، گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی از بعدازظهر امروز تا فردا برای شهرستان‌های غرب و جنوب غرب استان همچون دهافان، لنجان، فلاورجان، نجف آباد، تیران، فریدن و فریدونشهر بارش باران پیش‌بینی می‌شود.

مریم تاکی درباره آخرین وضعیت راه‌های استان بعد از بارش‌های شدید شب گذشته، اظهار کرد: عصر و شب گذشته شاهد بارش‌های خوبی در سمت غرب و جنوب استان داشتیم، اما با تلاش راهداران تمام راه‌های اصفهان باز است.

وی با بیان اینکه هیچ مورد محدودیت تردد در راه‌های استان نداریم، گفت: البته از بعد ازظهر و عصر امروز پنجشنبه، احتمال بارش‌های پراکنده وجود دارد.

رئیس اداره مدیریت راه‌های استان اصفهان با توجه به احتمال وقوع سیل به مردم توصیه کرد که در حاشیه مسیل ها و رودخانه‌های فصلی اصلاً توقف نداشته باشند.

وی تاکید کرد: در این شرایط همکاران راهداری به‌صورت ۲۴ ساعته در آماده باش هستند و مردم در صورت بروز مشکل در راه‌ها می‌توانند با تلفن ۱۴۱ تماس بگیرند.

تاکی گفت: از بعدازظهر امروز تا فردا برای شهرستان‌های غرب و جنوب غرب استان همچون دهاقان، لنجان، فلاورجان، نجف آباد، تیران، فریدن و فریدونشهر بارش باران پیش‌بینی می‌شود.

منبع: ایسنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس