روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ August 12 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

سرپرست روابط عمومی آبفا اصفهان:

در اصفهان قطعی آب نداریم

  • کد خبر 17645
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۵/۱۲

سرپرست روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای استان اصفهان گفت: در هیچ یک از نقاط شهر اصفهان قطعی آب وجود نداد. سیستم توزیع آب پایدار است فقط ممکن است در برخی از محله‌ها با افت فشار مواجه باشیم.

مجید حبیبیان اظهار کرد: در هیچ یک از نقاط شهر اصفهان قطعی آب وجود نداد. سیستم توزیع آب پایدار است فقط ممکن است در برخی از محله‌ها با افت فشار مواجه باشیم.

وی تاکید کرد: شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان آب هیچ یک از مناطق را تاکنون قطع نکرده است.

سرپرست روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای استان اصفهان گفت: در کل استان اصفهان فقط به برخی از مناطق شهرستان سمیرم آبرسانی سیار انجام می‌شود و در سطح شهر اصفهان نیز به هیچ گونه قطعی آب و آبرسانی سیار نداریم.

حبیبیان همچنین درخصوص پمپ‌های غیر مجاز تصریح کرد: فقط در صورتی که گزارشات مردمی به آبفا منتقل شود، می‌تواند ورود کرده و این پمپ‌ها را ثبت و ضبط کند. همچنین در نقاطی که فشار آب به شکل غیر منطقی کم شود شناسایی این پمپ‌ها انجام خواهد شد.

وی اامه داد: همکاران ما نصب پمپ‌های غیر مجاز را رصد می‌کنند اما مهم‌ترین اصل در جلوگیری از فعالیت این پمپ‌ها گزارشات و اطلاع رسانی مردمی است. همچنین با توجه به میزان خسارتی که این پمپ‌ها به شبکه وارد می‌کند، جریمه برای نصب کنندگان آن تعیین خواهد شد.

منبع: ایمنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس