روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۱ September 30 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رئیس اداره مدیریت راه‌های استان:

همه راه‌های مواصلاتی استان اصفهان باز است

  • کد خبر 17620
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۵/۰۸

رئیس اداره مدیریت راه اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: به‌رغم بارش‌های قابل توجه، همه محورهای اصلی و شریانی استان باز است و در ۴۸ ساعت گذشته نیز همه محورها باز بوده و ترد ایمن و روان داشته است. فقط در برخی از شرایط خاص با همکاری پلیس راه، محدودیت تردد مقطعی اعلام شد.

مریم تاکی اظهار کرد: براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی، از عصر پنجشنبه (ششم مردادماه) شرق، جنوب‌شرق و جنوب‌غرب استان اصفهان درگیر سامانه بارشی شد. در مناطق وسیعی از شهرستان نائین بارش باران داشته‌ایم.

وی افزود: محورهای نائین-انارک و اصفهان-نائین، محدوده ملأ احمد در این چند روز با محدودیت‌های ترافیکی مواجه شد که به کمک پلیس راه رفع و تردد مجدداً به صورت ایمن و روان برقرار شد.

رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: شهرستان‌های شاهین شهر، میمه، گلپایگان، فریدن و فریدون‌شهر، شهرضا و ورزنه نیز بارش‌های خوبی داشته است.

تاکی اضافه کرد: به رغم بارش‌های قابل توجه، همه محورهای اصلی و شریانی استان باز است و در ۴۸ ساعت گذشته نیز همه محورها باز بوده و ترد ایمن و روان داشته است. فقط در برخی از شرایط خاص با همکاری پلیس راه، محدودیت تردد مقطعی اعلام شد.

وی ادامه داد: برخی از محورهای روستایی و فرعی نیز در ساعات محدودی بسته بوده است. براساس اعلام راهداری چهارمحال و بختیاری محور سی‌سخت-پادنا نیز به دلیل ریزش کوه فعلاً مسدود است و تا اطلاع ثانوی ترددی از آن انجام نمی‌شود.

رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: این سامانه بارشی از امروز بعد از ظهر مجدداً شروع به فعالیت می‌کند که قسمت‌هایی از شرق، جنوب‌شرق و جنوب غرب استان را درگیر بارش می‌کند. عملکرد این سامانه در بسیاری از مناطق قابل پیش‌بینی نبوده و در مکان‌هایی که انتظار بارش وجود نداشت، بارش‌های خوبی مشاهده شد.

تاکی خاطرنشان کرد: توصیه می‌شود مردم اگر سفر ضروری ندارند به مناطقی که تحت تأثیر این سامانه است سفر نکنند. به ویژه در مسیرها و حاشیه رودخانه‌های فصلی و آبراه‌ها، توقف خطرناک است و با توجه به شرایطی که نوع بارش این سامانه دارد می‌تواند تردد را با اختلال مواجه کند.

منبع: ایمنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس