روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ August 12 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کاندیداهای ریاست کمیته‌ملی المپیک وارد گود شدند

  • کد خبر 17601
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۵/۰۵

ثبت‌نام ریاست کمیته‌ملی المپیک از امروز آغاز شد و کاندیداها برای حضور در مجمع انتخابات آمادگی‌شان را اعلام کردند؛ در این بین نام مهدی علی‌نژاد معاون اسبق ورزش قهرمانی وزارت ورزش‌وجوانان، همچنین هادی ساعی و آرش میراسماعیلی روسای فدراسیون‌های تکواندو و جودو جالب‌توجه است.

مجمع انتخاباتی کمیته‌ملی المپیک ششم شهریورماه برگزار می‌شور و به‌دنبال آن، ثبت‌نام از داوطلبین از امروز چهارشنبه پنجم مردادماه آغاز و تا پایان وقت اداری پنج شنبه بیستم مردادماه ادامه خواهد داشت.

هیئت‌اجرایی کمیته‌ملی المپیک در جلسه روز یک‌شنبه هفته جاری پیمان فخری سرمربی تیم‌ملی شمشیربازی را به‌عنوان نماینده مربیان مجمع انتخاباتی کمیته، در بخش مردان معرفی کرد و انتخاب نماینده زنان به طاهره طاهریان نایب‌رئیس کمیته‌ملی المپیک واگذار شد و سولماز عباسی قهرمان قایقرانی و سرمربی تیم‌ملی قایقرانی روئینگ زنان ایران به‌عنوان نماینده مربیان زن در مجمع انتخاباتی کمیته‌ملی المپیک شرکت می‌کند.

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو و عضو هیئت‌اجرایی کمیته‌ملی المپیک به عنوان نخستین فرد، داوطلبی خود را برای حضور در انتخابات کمیته ملی اعلام کرد. وی در فرم ثبت‌نام، داوطلبی خود را برای پست ریاست کمیته‌ملی المپیک و همچنین عضویت در هیات اجرایی کمیته ملی المپیک اعلام کرد.

دقایقی قبل نیز محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون برای عضویت در هیئت‌اجرایی، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو برای عضویت در هیئت‌جرایی و ریاست، محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته‌ملی پارالمپیک برای پست ریاست و مهدی علی‌نژاد معاون اسبق توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش‌وجوانان و عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون ووشو برای پست ریاست ثبت‌نام کردند.

منبع: ایمنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس