روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ June 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

بلاتکلیفی عجیب سپاهان در فصل نقل‌وانتقالات

  • کد خبر 17347
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۴/۰۱

با وجود فعالیت سایر تیم‌ها در پنجره نقل‌وانتقالات، سپاهان همچنان روز‌ها را سردرگم و بدون خبر پشت‌سر می‌گذارد.

با پایان یافتن لیگ بیستم فوتبال ایران، سپاهان بدون هیچ برنامه‌ای روز‌ها را یکی‌یکی طی کرده و شرایط باب‌میل هواداران پیش نمی‌رود، آن‌هم در حالی که رقیبان اصلی طلایی‌پوشان بازیکنان و سرمربی مدنظرشان را جذب کرده‌اند.

محرم نویدکیا پس از اتمام لیگ برای سومین و شاید آخرین‌بار از سمت سرمربی‌گری سپاهان استعفا داد و تا امروز با وجود مطرح‌شدن چند اسم، همچنان خبری از سرمربی جدید برای فصل آینده نیست.

در طرف دیگر گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، سروش رفیعی و سجاد شهباززاده راهی سرخابی‌های پایتخت شدند و چند بازیکن دیگر نیز ساز جدایی از جمع سپاهان را کوک کرده‌اند.

علاوه‌بر این‌ها سپاهان هنوز با هیچ بازیکنی قرارداد امضا نکرده و تیمی که فصل پیش برای قهرمانی بسته شده بود تاکنون هوادارانش را نا امید کرده است.

شایعات زیادی نیز از گوشه و کناره‌ها مبنی بر جدایی محمدرضا ساکت مدیرعامل سپاهان از این باشگاه شنیده می‌شود و با وجود تکذیب آن توسط روابط‌عمومی باشگاه، مقام‌های بالاتر صراحتا در خصوص ماندن یا رفتن ساکت اظهارنظری نکردند.

عملکرد منفعلانه سپاهان کام علاقه‌مندان به دومین تیم پرافتخار لیگ را تلخ کرده و صدای اعتراضشان چند هفته‌ای است به مجموعه باغ‌فردوس رسیده، اما سپاهان که فصل گذشته پرکارترین تیم نقل‌وانتقالات بود تا امروز هیچ ورودی‌ای نداشته است.

از طرفی شنیده‌ها حاکی از این است امسال منابع مالی کمتری از طرف کارخانه به باشگاه تزریق خواهد شد، اما باز هم به‌نظر نمی‌رسد مشکل سپاهان به منابع مالی ارتباطی داشته باشد. در هفته آینده اگر سرمربی جدید معرفی نشود و چند بازیکن جدید به این تیم نپیوندد شرایط برای فصل آینده سخت و پیچیده‌تر خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس