روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ September 30 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

در بیست و پنجمین سفراستانی رئیس دولت

اختصاص ۳۰هزار میلیارد تومان تسهیلات، ثمره سفر رئیس جمهور به اصفهان

  • کد خبر 17301
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۳/۲۷

۲۱۷ مصوبه و اختصاص ۳۰هزار میلیارد تومان تسهیلات، ثمره سفر رئیس جمهور به اصفهان است.

معاون  اجرایی ریاست جمهوری و سرپرست نهادسفر رئیس جمهوری به استان اصفهان  گفت: در این سفر برای حدود ۳۰ دستگاه و در مجموع ۲۱۷ مصوبه عمرانی و تعداد قابل توجهی مصوبه درباره بنگاه‌های اقتصادی در این استان به تصویب رسید و حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای رفع مشکلات پیش‌بینی شد.
 سید صولت مرتضوی افزود:مصوبات استان اصفهان به تفکیک شامل ۴۵ مصوبه در حوزه زیربنایی، ۳۳ مصوبه در حوزه بهداشت و درمان، ۴۲ مصوبه در حوزه آب، خاک و کشاورزی، ۲۶ مصوبه در حوزه رفاهی و اجتماعی، ۸ مصوبه در حوزه اشتغال، ۵۳ مصوبه در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی و ورزشی و ۹ مصوبه در سایر حوزه‌ها بود.
به گفته وی، یک‌سوم از کل اعتبارات در نظر گرفته شده برای استان به سامان‌بخشی و توزیع طرح‌های ی فاضلاب استان اصفهان اختصاص داده شده است.  
معاون اجرایی ریاست جمهوری و سرپرست نهادسفر رئیس جمهوری به استان اصفهان  گفت: در استان اصفهان حدود ۹ هزار و  ۳۰۰ بنگاه اقتصادی و ۷۲ شهرک صنعتی وجود داردو حدود ۱۰ درصد از نیروی کار کشور در این استان حضور دارند.
مرتضوی در پایان اضافه کرد: در برنامه سفر‌های استانی رئیس‌جمهور کار‌های کارشناسی شده و مدونی صورت می‌گیرد و در دو محور موضع قابلیت‌ها و توانمندی‌های استان و نارسایی‌های آن تصمیم‌گیری شده و متناسب با مقدورات کشور تأمین منابع می‌شود.

رئیس جمهور و هئیت دولت در بیست وپنجمین سفر استانی خود ،دیروز به اصفهان سفر کرد و تا بامدادامروز در نصف جهان حضور داشت.

منبع: صدا و سیما

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس