روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ August 12 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

هوای اصفهان با ۷ ایستگاه خاموش، سالم است

  • کد خبر 17290
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۳/۲۶

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _پنجشنبه بیست‌وششم خردادماه_ در ساعت منتهی به هشت صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۷۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _پنجشنبه بیست‌وششم خردادماه_ در ساعت منتهی به هشت صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۷۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

ایستگاه جی با شاخص ۱۵۶ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) و فیض با شاخص ۱۳۵ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه باهنر با شاخص ۷۹، پروین با شاخص ۷۸، خرازی با شاخص ۷۵، رودکی با شاخص ۸۵، فرشادی با شاخص ۸۱ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۷۶ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، استانداری اصفهان، احمدآباد، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز شهر اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است؛ شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۴۳ در وضعیت پاک (سبز) و مبارکه با قرار گرفتن روی عدد ۹۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) و سجزی با شاخص ۱۰۸ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

منبع: ایمنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس