روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ February 04 , 2023
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

معاون آموزشی دانشگاه اصفهان:

آغاز برگزاری امتحانات حضوری در دانشگاه اصفهان

  • کد خبر 17233
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۳/۱۹

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اصفهان از آغاز برگزاری امتحانات حضوری در دانشگاه اصفهان از امروز خبر داد و گفت: ترم آینده به‌صورت کاملا حضوری برگزار می‌شود.

حجت‌الله سعیدی اظهار کرد: امتحانات از امروز با دروس عمومی معارف آغاز شده و تا یکم تیرماه ادامه دارد و کاملا به‌صورت حضوری برگزار می‌شود.

وی با تاکید براینکه امتحانات تمام مقاطع تحصیلی در تمام رشته‌ها در دانشگاه اصفهان مانند شرایط قبل از کرونا به‌صورت حضوری برگزار می‌شود، گفت: البته با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آزمون‌ها برگزار خواهد شد.

عضو هیئت علمی دانشکده علوم و فناوری‌های زیستی در پاسخ به این پرسش که آیا استثنائی در برگزاری امتحانات برای دانشجویان وجود دارد؟ تصریح کرد: هیچ استثنائی نیست و تمام امتحانات حضوری برگزار می‌شود. فقط برخی دانشجویان خارجی در اخذ ویزا دچار مشکل شده‌اند که تعداد کم است و با آنها مساعدت می‌شود.

سعیدی در خصوص وضعیت برگزاری کلاس‌های ترم آینده در دانشگاه اصفهان، گفت: ترم آینده کاملا شرایط حضوری است و برنامه کلاس‌ها به‌صورت حضوری تنظیم شده است.

وی با بیان اینکه دوره کرونا و آموزش مجازی تجربه‌ای ارزشمند برای اساتید و دانشجویان بود، خاطر نشان کرد: این تجربه را از دست نمی‌دهیم و سعی می‌کنیم از آن استفاده شود. البته آموزش‌های مجازی نیاز به آسیب‌شناسی و شناخت نقاط ضعف و قدرت دارد تا با کیفیت بهتری ارائه شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اصفهان اضافه کرد: طبق دستورالعمل آموزش‌‎های الکترونیک در ترم آینده برخی دروس ممکن است به‌صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) ارائه می‌شود. این اجازه به دانشگاه داده شده تا برنامه‌ریزی شود، در دانشگاه اصفهان نیز از این امکان استفاده خواهیم کرد، البته هنوز دروسی که به شیوه ترکیبی ارائه می‌شود، مشخص نشده است.

سعیدی در خصوص تسهیلات آموزشی ترم آینده گفت: خوابگاه‌ها آماده است و اکنون تمام کسانی که متقاضی بودند از امکانات استفاده کردند. در بحث مهمانی و نقل و انتقال نیز طبق آیین نامه‌های موجود ظرفیتی برای این موضوع اختصاص داده می‌شود که اعلام خواهد شد.

وی افزود: در دوران کرونا تعداد مهمان و انتقال به لحاظ مجازی بودن انجام نشد، زیرا نیازی برای این‌کار نبود، اما در سال آینده احتمالا درخواست‌ها افزایش خواهد داشت.

منبع: ایسنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس