روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ June 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

ارائه ۱۳۰ خدمت غیرحضوری به شهروندان اصفهانی

  • کد خبر 17078
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۳/۰۲

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان گفت: در حال حاضر میز خدمت شهرداری اصفهان حدود ۱۳۰ خدمت غیرحضوری را به شهروندان ارائه می‌دهد.

سیدحمیدرضا ابطحی در جلسه هم‌اندیشی و بررسی سامانه‌های تولیدی سازمان فاوا شهرداری اصفهان که با حضور مدیرکل امور شهری و شوراها و مدیرکل فناوری اطلاعات، امنیت فضای مجازی و شبکه دولت استانداری اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: سازمان فاوا جهت همکاری با شهرداری‌های استان جهت استقرار، آموزش و پشتیبانی فنی سامانه میز خدمت و دیگر سامانه‌های تولیدی این سازمان از جمله سامانه جامع سرمایه انسانی آمادگی کامل دارد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر میز خدمت شهرداری اصفهان حدود ۱۳۰ خدمت غیرحضوری را به شهروندان ارائه می‌دهد، افزود: به واسطه میز خدمت غیرحضوری، شهروندان می‌توانند بدون مراجعه به شهرداری درخواست‌های خود را انتقال دهند و در جریان نتیجه درخواست اعلام شده قرار بگیرند.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان تاکید کرد: شهروندان اصفهانی می‌توانند از طریق مراجعه به سایت my.isfahan.ir از خدمات الکترونیکی شهرداری بهره‌مند شوند.

 در جلسه هم‌اندیشی و بررسی سامانه‌های تولیدی سازمان فاوا شهرداری اصفهان بر لزوم الکترونیکی شدن خدمات شهروندان در راستای ایجاد شهرداری الکترونیک در شهرستان‌های استان با معرفی سامانه میز خدمت شهرداری اصفهان تاکید شد؛ همچنین سامانه جامع مدیریت سرمایه انسانی شهرداری اصفهان نیز به عنوان یکی از محصولات تولیدی سازمان فاوا شهرداری اصفهان، به حاضران معرفی شد.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس