روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ June 10 , 2023
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

سپاهان با ترکیب استقلال در الکلاسیکو؛

ترکیب احتمالی سپاهان برای دیدار با پرسپولیس

  • کد خبر 17003
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۲/۲۴

تیم فوتبال سپاهان در شرایطی به مصاف پرسپولیس می‌رود که نسبت به بازی قبل می‌تواند از دو بازیکن محرومش استفاده کند.

تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر در شرایطی به مصاف یکدیگر می‌روند که یکی به دنبال کم کردن فاصله با صدر جدول و دیگری به دنبال کم کردن فاصله با رتبه دوم جدول است. سپاهان که در دیدار رفت با یک گل مغلوب پرسپولیس شد با انگیزه جبران آن شکست پا به زمین می‌گذارد و امیدوار است در روزی که همه بازیکنان ترکیب اصلی‌اش را در اختیار دارد پرسپولیس را در سیرجان شکست بدهد. سپاهان مقابل پرسپولیس تنها یک محروم به نام مسعود ریگی دارد و به احتمال زیاد با همان ترکیبی مقابل پرسپولیس به میدان می‌رود که سه هفته پیش مقابل استقلال به میدان رفت.

رشید با پیراهن سپاهان مقابل پرسپولیس

رشید مظاهری که خرید تعطیلات زمستانی سپاهان به شمار می‌رود پس از بازی با پیراهن تیم‌های ذوب آهن، تراکتور و استقلال مقابل پرسپولیس، این بار با پیراهن سپاهان مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد و خوب می‌داند حساسیت این دیدار کمی از دربی تهران ندارد. پس از کلین شیت مقابل پیکان، مظاهری برابر پرسپولیس درون چارچوب قرار می‌گیرد.

بازگشت گولسیانی به خط دفاع سپاهان

گئورگی گولسیانی که دیدار قبل سپاهان را به دلیل محرومیت از دست داده بود، برابر پرسپولیس به ترکیب ثابت باز می‌گردد و در کنار محمد نژادمهدی زوج خط دفاع سپاهان را تشکیل می‌دهند. در دو سمت خط دفاعی نیز مانند همه دیدارهای این فصل سپاهان شاهد حضور اسماعیلی‌فر و نورافکن خواهیم بود.

معمای زوج سروش مقابل پرسپولیس

محمد کریمی با پشت سر گذاشتن محرومیتش مقابل پیکان، برای بازی با پرسپولیس به ترکیب تیمش باز می‌گردد و در پست هافبک دفاعی به بازی گرفته می‌شود. جلوتر نیز سروش رفیعی هافبک طراح تیم نویدکیا خواهد بود. از بین جلال الدین علیمحمدی و فرشاد احمدزاده با توجه به سبک بازی سپاهان یکی باید در کنار سروش رفیعی در میانه میدان بازیسازی کند که با توجه به حساسیت بازی به احتمال زیاد نویدکیا از علیمحمدی در ترکیب استفاده کند تا تیمش در دفاع مستحکم‌تر باشد. مسعود ریگی غایب سپاهان در این بازی خواهد بود اما یاسین سلمانی دیگر هافبک سپاهان به احتمال زیاد از نیمه دوم در ترکیب تیمش قرار بگیرد.

خط آتش با حضور مغانلو در رأس

خط حمله سپاهان را در بازی برابر پرسپولیس محمدرضا حسینی، فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو تشکیل خواهند داد. در صورتی که احمدزاده در خط هافبک به جای علی محمدی به کار گرفته شود سجاد شهباززاده در سمت چپ خط حمله بازی خواهد کرد.

ترکیب احتمالی سپاهان مقابل پرسپولیس به شرح زیر است:

رشید مظاهری، گئورگی گولسیانی، محمد نژادمهدی، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، محمد کریمی، جلال الدین علیمحمدی، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو

منبع: ایمنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس