روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ May 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

استقرار ایستگاه موقت آموزش شهروندی در چهارباغ اصفهان

  • کد خبر 16983
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۲/۲۱

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از استقرار ایستگاه موقت آموزش شهروندی با موضوع مدیریت پسماند در محور چهارباغ اصفهان خبر داد.

غلامرضا ساکتی گفت: همزمان با هفته سلامت، سازمان مدیریت پسماند با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، اداره کل آموزش‌وپرورش، دانشگاه علوم پزشکی و سازمان جهاد کشاورزی اصفهان، ایستگاه موقت آموزشی را با عنوان «نقش مدیریت صحیح پسماند در ارتقاء سلامت شهروندان» راه‌اندازی کرد.
به گفته او در ایستگاه نقش مدیریت صحیح پسماند در ارتقاء سلامت شهروندان، آموزش‌های مرتبط با موضوع مدیریت پسماند توسط کارشناسان سازمان به شهروندان ارائه می‌شود، همچنین این ایستگاه موقت، کاربرد آموزشی و فرهنگی دارد و از هفدهم تا بیست‌وسوم اردیبهشت در ضلع شرقی گذر فرهنگی چهارباغ دایر است و علاوه بر حضور کارشناسان سازمان پسماند و ارائه محصولات آموزشی، جعبه‌های ایمن مخصوص ذخیره‌سازی پسماند‌هایی همچون تیغ، لانست تست قند خون و سرسرنگ‌ها همراه با بروشور‌های اطلاع‌رسانی در زمینه خطرات ناشی از این پسماند‌ها به صورت رایگان در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

از ابتدای این هفته برنامه‌های آموزشی هفته سلامت با حضور کارشناسان آموزش این سازمان در مدارس شهر اصفهان آغاز شده است که با توجه به استقبال خوب مدارس از موضوعات آموزشی، این قبیل برنامه‌ها در هفته‌های آینده نیز ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان می‌گوید فراهم کردن بستر مشارکت و تعامل با شهروندان همراه با ارائه آموزش‌های تخصصی در زمینه مسائل زیست‌محیطی از جمله اقدامات سازمان مدیریت پسماند است که به صورت مستمر در طول سال اجرا خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس