روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ May 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

آمار کرونا اصفهان ۲۰ اردیبهشت؛ بدون فوتی و ۴۵ ابتلای جدید

  • کد خبر 16964
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۲/۲۰

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۴۵نفر به کرونا طی ۲۴ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

«نورالدین سلطانیان»  درخصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل) اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و۴۶۲ و ۹۹۸ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۸۸ هزار و ۷۵۷ نفر و موارد نمونه گرفته شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۵۵۳ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۴۵ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: تعداد ۲۰۵ هزار و ۵۴۸ نفر تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بستری شدگان فعلی در بیمارستان‌ها ۱۳۸ نفر بوده است.

وی تعداد بیماران بستری ۲۴ ساعت قبل در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران‌وبیدگل را ۴۰ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۱۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

سلطانیان با اشاره به آمار تعداد کل بهبودیافتگان از ابتدا تاکنون، گفت: در این بازه زمانی ۱۳۸ هزار و ۹۲۴ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۴۸ نفر بوده است.

وی اضافه کرد: ۱۱ هزار و ۶۷۰ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۰۴ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل) موردی از آمار مرگ و میر قطعی به کرونا اعلام نشده و فوتی‌های مشکوک به کرونا هم صفر بوده است.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس