روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ May 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

هوای اصفهان سالم است/۲ ایستگاه در وضعیت قرمز و نارنجی

  • کد خبر 16962
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۲/۲۰

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _سه‌شنبه بیستم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به هشت صبح با قرارگرفتن روی شاخص۸۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _سه‌شنبه بیستم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به هشت صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۸۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه رهنان با شاخص ۱۵۷ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

ایستگاه خرازی با شاخص ۱۱۰ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

ایستگاه‌های احمدآباد با شاخص ۶۹، ایستگاه استانداری اصفهان با شاخص ۸۰، انقلاب با شاخص ۸۹، باهنر با شاخص ۶۱، پروین با شاخص ۷۴، رودکی با شاخص ۶۸، فرشادی با شاخص ۸۲، کاوه با شاخص ۶۲ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۸۲ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

ایستگاه فیض با شاخص ۳۶ و میرزا طاهر با شاخص ۱۲ در وضعیت هوای پاک (سبز) ثبت شد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۴۸ در وضعیت هوای پاک (سبز)، ایستگاه مبارکه با شاخص ۵۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۳۱ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار گرفت.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس