روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ June 10 , 2023
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

دکتر بارانی رسما رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان شد

  • کد خبر 16910
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۲/۱۱

به‌دنبال برگزاری مجمع انتخابات هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان، ابلاغ ریاست دکتر غلامرضا بارانی به‌عنوان رئیس این هیئت، توسط دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی صادر شد.

درحالی‌که حدود یک هفته از صادر نشدن حکم «غلامرضا بارانی» رئیس جدید هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان می‌گذشت و در همین خصوص حواشی زیادی پیرامون انتخاب رئیس جدید هیئت شکل گرفته بود، درنهایت دقایقی قبل و با اعلام سایت فدراسیون پزشکی ورزشی استان اصفهان حکم غلامرضا بارانی صادر شد.

«در حکم دکتر نوروزی خطاب به دکتر بارانی آمده است: احتراماً به استناد بند ۴ ماده ۹ آئین نامه نحوه فعالیت هیئت‌های ورزشی و انتخابات مجمع هیئت پزشکی ورزشی استان که در تاریخ چهارم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار گردید، به موجب این حکم به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیأت پزشکی ورزشی استان اصفهان منصوب می‌شوید تا به نمایندگی از طرف این فدراسیون و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان، نسبت به انجام امور محوله مطابق با آئین نامه مربوطه اقدام نمائید. امید است نهایت تلاش و کوشش خویش را را در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی پزشکی ورزشی ارائه خدمات مطلوب پزشکی ورزشی به جامعه ورزش استان بخصوص توجه جدی به قهرمانان تیم‌های ملی و همچنین نظم و انضباط مالی به کار گرفته و در این راه توفیق روزافزون جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.»

منبع: ایمنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس