روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ July 01 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

معارفه مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان

  • کد خبر 16891
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۲/۰۸

در آیینی جواد محمدی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی شد.

معاون توسعه ورش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه ورزش قهرمانی اصفهان در جایگاه واقعی خودش قرار ندارد، گفت:زمینه شکوفایی بسیاری از ظرفیت‌ها ایجاد نشده و لازم است اصفهان به جایگاه درستش برسد.
محمد پولادگر افزود: اصفهان ۶۵ درصد از امتیازی که وزارت ورزش در نظر گرفته بود را در سال ۹۹ کسب و رتبه پنجم کشور را از آن خود کرد.
وی با بیان اینکه ورزش باید در سبد خانواده‌ها قرار گیرد، گفت: سلامتی جامعه به شدت به خطر افتاده و ورزش باید مهم‌ترین نقش را در این زمینه ایفا کند و از طرفی زمینه‌های توسعه ورزش همگانی و قرار گرفتن ورزش در سبد خانواده‌ها در اصفهان وجود دارد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هم در این مراسم با اشاره به اینکه هیچ مدیری حق ندارد در جایگاهش کاری انجام دهد که ظرفیت‌ها از دست برود گفت: مردمی بودن یعنی مدیران از ظرفیت مردم استفاده کنند و اجازه دهند استعداد‌ها شکوفا شود.
محمدرضا جانثاری افزود: قهرمانان ما باید پهلوان هم باشند و به دنبال تربیت قهرمانان پهلوان باشیم که کشور خود را دوست دارند، دشمن‌ستیز هستند و مردم را دوست دارند، پشتیبان ورزش استان هستیم و دوست داریم ورزش اصفهان با جهش جلو رود.
در این مراسم جواد محمدی به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی شد.

منبع: صدا و سیما

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس