روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ June 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

سرمربی لورکوزن:

سردار آزمون پنج هفته زمان نیاز دارد/ او هنوز صد درصد آماده نیست

  • کد خبر 16753
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۱/۲۵

سرمربی تیم فوتبال بایر لورکوزن ضمن تمجید از مهاجم ایرانی خود گفت: سردار آزمون هنوز صد درصد آماده نیست و به پنج هفته زمان نیاز دارد.

به نقل از نشریه «بیلد» آلمان، «جراردو سیوانه» سرمربی تیم فوتبال بایر لورکوزن در واکنش به بازگشت سردار آزمون به تمرینات گروهی تیمش گفت: بیماری آزمون واقعاً ناخوشایند بود چون او هنوز عقب است.

وی ادامه داد: آزمون هنوز به زمان نیاز دارد تا صد درصد آماده بشود. او به یک آمادگی کامل در طول چهار، پنج هفته و بازی‌های دوستانه نیاز دارد تا به سطح آمادگی برسد.

سرمربی لورکوزن از مهاجم ایرانی تیمش تمجید کرد و گفت: او می‌تواند با یک حرکت به ما کمک کند. آزمون مسیرها را می‌شناسد، هم تیمی‌هایش را حس می‌کند و کیفیت فنی دارد اما در بازی با ولفسبورگ دیدید که بعد از یک ساعت انرژی او تمام شد و انتظاری که می‌رفت را نداشت. به همین دلیل سعی می‌کنیم او را با ریتم بازی بسازیم؛ گاهی با ۳۰ دقیقه بازی و گاهی ۶۰ دقیقه.

سیوانه با بیان اینکه آزمون در بازی یکشنبه هفته بعد لورکوزن مقابل لایپزیش روی نیمکت حضور خواهد داشت، گفت: امیدواریم در ۳۰ دقیقه آخر بازی که فضا بزرگ‌تر می‌شود او بتواند با کیفیت هجومی خود به ما کمک کند.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس