روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ July 01 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

دبیر هیات پزشکی ورزشی استان:

هیچ باشگاه و رشته ورزشی در اصفهان محدودیتی برای فعالیت ندارد

  • کد خبر 16671
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۱/۱۷

دبیر هیات پزشکی ورزشی اصفهان گفت: هیچ باشگاه و یا رشته ورزشی در این استان از حیث محدودیت های کرونایی، ممنوعیتی برای فعالیت ندارند.

مهدی محمدی روز چهارشنبه افزود: با کاهش شیوع ویروس کرونا و با اعلام ستاد ملی کرونا باشگاه‌های مختلف ورزشی در این استان به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی و موازین پیشگیرانه از ابتلا به بیماری می‌توانند فعالیت کنند.

وی ادامه داد: تهویه مناسب در باشگاه سرپوشیده، استفاده از ماسک، ضد عفونی وسایل و تجهیزات، نظافت رختکن و سرویس بهداشتی و حمام اماکن ورزشی از جمله ضروریات و شیوه نامه هاییست که همچنان بر آن تاکید می‌شود.

دبیر هیات پزشکی ورزشی اصفهان تصریح کرد: اکنون یک گروه ۹۰ نفره بازدید و نظارت بر باشگاه ها و اماکن ورزشی در استان را بر عهده دارند و رعایت اصول بهداشتی را کنترل و ارزیابی می‌کنند.

محمدی افزود: اعضای نظارت و بازرسی بر اساس موقعیت های جغرافیی دسته بندی می شوند و هر یک شهرستان‌های مختلف استان را پوشش می‌دهند.

نادیده گرفتن آیین نامه های بهداشتی و حفظ سلامت در گام نخست اخطار کتبی را در پی دارد و پس از آن و با گذشت یک مهلت ۱۰ روزه در صورت اصلاح نکردن نقیصه‌ها، اعلام به اداره کل ورزش و جوانان برای پلمب باشگاه را به دنبال خواهد داشت.

حدود ۳۷۵ هزار ورزشکار سازمان یافته و یک هزار و ۷۰۰ باشگاه در استان اصفهان فعالیت دارند.

منبع: ایرنا
 

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس