روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ May 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کارشناس هواشناسی خبر داد؛

جولان آلاینده‌های جوی در آسمان اصفهان/ دما افزایش می یابد

  • کد خبر 16336
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۱۱/۰۳

اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از استمرار سکون جوی و انباشت غلظت آلاینده‌های هوا تا روز سه‌شنبه و ورود موج ناپایدار به استان در پایان هفته خبر داد.

ابراهیم هنرمند  اظهار داشت: موجی که از عصر چهارشنبه از روی استان می‌گذرد بارندگی به همراه ندارد اما به بهبود کیفیت هوای مناطق مرکزی و صنعتی کمک خواهد کرد.

او با بیان اینکه تا روز سه‌شنبه جوی پایدار و آسمانی صاف تا کمی ابری را در بیشتر نقاط استان انتظار داریم، افزود: شاخص‌های کیفی هوا در شهر اصفهان و مناطق صنعتی به سبب سکون جوی در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس و ناسالم برای عموم شهروندان قرار می‌گیرد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده بین ۲ تا سه درجه سانتیگراد افزایش می‌یابد، گفت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۱۱ درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به ۶ درجه سانتیگراد زیر صفر می‌رسد.

هنرمند اضافه کرد: خوروبیابانک با دمای ۱۳ درجه سانتیگراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۱۷ درجه سانتیگراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس