روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ May 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کیفیت هوای اصفهان برای گروه‌های حساس ناسالم شد/۷ ایستگاه در وضعیت قرمز

  • کد خبر 16325
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۱۱/۰۳

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ یکشنبه سوم بهمن‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۵۰ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

 کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ یکشنبه ۳ بهمن‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۵۰ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

ایستگاه انقلاب با شاخص ۱۶۰، باهنر با شاخص ۱۶۲، جی با شاخص ۱۶۰، خرازی با شاخص ۱۵۶، رهنان با شاخص ۱۵۳، میرزاطاهر با شاخص ۱۶۲ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۵۶ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان اکنون در ایستگاه احمدآباد با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۲۵، استانداری اصفهان با شاخص ۱۴۹، پروین با شاخص ۱۳۱، فرشادی با شاخص ۱۴۳، فیض با شاخص ۱۴۱ و کاوه با شاخص ۱۵۰ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست، همچنین دستگاه شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۹۲ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۹۱ و ایستگاه سجزی با شاخص ۹۶ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس