روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ January 25 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

هوای اصفهان سالم است

  • کد خبر 16234
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۱۰/۲۴

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۴۱ در وضعیت پاک ثبت شده است.

کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۴۱ در وضعیت هوای پاک (سبز) ثبت شده است.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۳۹، انقلاب با شاخص ۳۲، جِی با شاخص ۲۳، رهنان با شاخص ۳۲، فرشادی با شاخص ۲۱، فیض با شاخص ۱۷، میرزاطاهر با شاخص ۴۲ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۲۹ در وضعیت هوای پاک (سبز) قرار دارند.

ایستگاه‌های استانداری اصفهان با شاخص ۵۶، باهنر با شاخص ۶۰، پروین با شاخص ۵۳، خرازی با شاخص ۶۹، رودکی با شاخص ۶۲ و کاوه با شاخص ۶۳ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارند.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست همچنین دستگاه شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۳۴، در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۵۳ و ایستگاه سجزی با شاخص ۹۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

بر اساس داده‌های ایستگاه‌های پایش دائم کیفیت هوای کلان شهر اصفهان، از ابتدای دی ماه تاکنون، این دومین بار است که کیفیت هوا در وضعیت پاک (سبز) ثبت شده است و نخستین بار، روز ۱۴ دی ماه بود که کیفیت هوای اصفهان در وضعیت سبز قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس