روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ January 25 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

هوای اصفهان ناسالم برای گروه‌های حساس/۳ ایستگاه در وضعیت قرمز

  • کد خبر 16219
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۱۰/۲۳

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ پنج‌شنبه ۲۳ دی‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۸ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ پنج‌شنبه ۲۳ دی‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۸ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

ایستگاه پروین با شاخص ۱۷۶، ایستگاه فیض با شاخص ۱۶۵ و ایستگاه کاوه با شاخص ۱۵۸ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارند.

ایستگاه‌های احمدآباد با شاخص ۱۴۲، استانداری اصفهان با شاخص ۱۰۵، انقلاب با شاخص ۱۲۳ و رهنان با شاخص ۱۲۳ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

ایستگاه باهنر با شاخص ۹۹، خرازی با شاخص ۱۰۰، رودکی با شاخص ۹۲، فرشادی با شاخص ۸۰، میرزاطاهر با شاخص ۸۶ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۸۳ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار گرفته‌اند.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست همچنین دستگاه شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۳۷، در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۴۷ در وضعیت هوای پاک (سبز) و ایستگاه سجزی با شاخص ۷۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس