روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ July 01 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

پرسپولس بدون پرچم مقابل سپاهان/ لغو جلسه شبانه رفقای مشترک

  • کد خبر 16073
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۱۰/۰۸

اردوی مشترک بازیکنان پرسپولیس و سپاهان اصفهان در حالی در اراک برگزار می شود که با وجود برگزاری دیدار در زمین بی طرف و بدون حضور تماشاگر باز هم حاشیه هایی را با خود داشته است.

 کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با توجه به رفتار پرتنش در بازی‌های دو تیم پرسپولیس و سپاهان اصفهان در فصل نوزدهم تصمیم به برگزاری دیدارهای رفت و برگشت آنها در فصل جاری در زمین بی طرف گرفت.

جدال شاگردان محرم نویدکیا و یحیی گل محمدی امروز در حالی در ورزشگاه امام خمینی اراک برگزار می‌شود که سپاهان اصفهان روی کاغذ میزبان این مسابقه است.

همین موضوع باعث شد تا رضا فتاحی سرپرست سپاهان در جلسه هماهنگی قبل از بازی خواستار استفاده از فضای صد درصدی تبلیغات شود.

این در حالی است که افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس طبق قوانین مسابقات خواست تا فضای ۱۰ درصدی مربوط به جایگاه این تیم لحاظ شود اما مسئولان سازمان لیگ حق را به سپاهان دادند تا سرخ‌ها نه تنها نتوانند از ظرفیت محدود خود در جایگاه میهمان استفاده کنند بلکه هیچ حمایتی نیز روی صندلی‌های ورزشگاه از این تیم نخواهد شد.

اعتراضات مسئولان پرسپولیس راه به جایی نبرد و سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ ترجیح داد صورتجلسه مربوط به برگزاری این دیدار را با همان قرار قبلی تأیید و امضا کند.

همچنین هتل مشترک بازیکنان دو تیم باعث شد تا مدیران اجرایی سپاهان زمان رفت و آمد خود برای صرف وعده‌های غذایی را مخالف با برنامه زمانبندی شده پرسپولیس قرار دهند تا از هرگونه برخورد احتمالی بازیکنان دو تیم جلوگیری کنند.

تعدادی از بازیکنان سپاهان که دوستان مشترکی در پرسپولیس دارند قرار بود شب گذشته پس از صرف شام دور هم جمع شده و گفتگوی شخصی داشته باشند اما برای جلوگیری از هرگونه حاشیه بی خیال جلسه شبانه خود شدند تا تمرکز خود را برای بازی امروز حفظ کنند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان اصفهان ساعت ۱۶ امروز در هفته دوازدهم لیگ برتر در شهر اراک برگزار می‌شود. قرار است بازی برگشت دو تیم به میزبانی پرسپولیس نیز در استانی دیگر انجام شود تا حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به طور کامل اجرا شود.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس