روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ June 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

سپاهان-صنعت نفت، در انتظار واکنش به شکست سنگین

  • کد خبر 15926
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۹/۱۷

تیم فوتبال سپاهان پس از شکست سنگین مقابل گل گهر در خانه به مصاف صنعت نفت آبادان می‌رود.

در چارچوب رقابت‌های هفته نهم لیگ برتر فوتبال، فردا از ساعت ۱۶ تیم‌های سپاهان و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه نقش جهان رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند.

هفته نهم لیگ برتر فوتبال

دیدار تیم‌های سپاهان و صنعت نفت آبادان

پنجشنبه، ۱۸ آذر ۱۴۰۰، ساعت ۱۶:۰۰

ورزشگاه: نقش جهان

داور: مرتضی منصوریان

پخش زنده: شبکه اصفهان، شبکه ورزش

آخرین رویارویی: سپاهان ۴ - صنعت نفت آبادان یک

سپاهان به دنبال فراموشی شکست تلخ

در هفته نهم لیگ برتر تیم فوتبال سپاهان در حالی در ورزشگاه خانگی خود میزبان صنعت نفت است که شاید هنوز طرفداران و حتی بازیکنان این تیم در شوک شکست ۴ گله ابتدای هفته مقابل گل گهر باشند. سپاهان در آن دیدار با وجود اینکه چندین موقعیت خوب گلزنی داشت، اما در دفاع و ضد حملات حریف ضعیف عمل کرد تا حسابی بابت بازی سراسر هجومی توس وینگر سرعتی گل گهر مجازات شود.

به هر ترتیب سپاهان با وجود شکست سنگین مقابل گل گهر، از لحاظ امتیازی اختلافی با تیم صدرنشین ندارد و چه بسا در صورت توقف گل گهر مقابل شهرخودرو و پیروزی سپاهان در دیدار مقابل صنعت نفت، دوباره سپاهان صدرنشین جدول شود. با این حال، اما نکته مهم‌تر واکنش سپاهان به شکست هفته گذشته است و باید دید شاگردان نویدکیا با عملکرد که برابر صنعت نفت خواهند داشت چگونه به آن باخت عجیب واکنش نشان می‌دهند.

در سوی دیگر صنعت نفتی حضور دارد که این فصل با علیرضا منصوریان عملکرد متوسط رو به ضعیفی داشته است. این تیم در نیمی از دیدار‌های ۸ هفته اخیر شکست خورده است و تنها یک برد بدست آورده است. صنعت نفت در تقابل با تیم‌های استقلال و گل گهر که از مدعیان قهرمانی به شمار می‌روند به تساوی رسیده است و در خانه پرسپولیس نیز به سختی و با یک گل از این تیم شکست خورده است. صنعت نفت از ۸ بازی تنها ۶ امتیاز دارد و در رده سیزدهم جدول ایستاده است، آن‌ها تنها یک امتیاز با منطقه سقوط اختلاف دارند و از همین حالا زنگ خطر در آبادان به صدا در آمده است.

دو تیم در حالی به مصاف هم می‌روند که در ۳ تقابل اخیر این سپاهان بوده است که برنده دیدار شده است. همچنین محرم نویدکیا و علیرضا منصوریان در قامت سرمربی تنها یک بار به مصاف هم رفته‌اند، این دیدار نیز مربوط به هفته سوم فصل گذشته است که سپاهانِ محرم نویدکیا در تبریز تراکتور را تحت هدایت علیرضا منصوریان با یک گل شکست داد.

برای دیدار فردا سپاهان تنها سروش رفیعی را به دلیل سفرش به کانادا در اختیار ندارد و سایر بازیکنان آماده دیدار با صنعت نفت هستند.

ترکیب احتمالی سپاهان:

کریستوفر کنت، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، گئورگی گولسیانی، عزت الله پورقاز، مسعود ریگی، فرشاد احمدزاده، محمد کریمی، محمدرضا حسینی، سجاد شهباززاده و شهریار مغانلو

ترکیب احتمالی صنعت نفت آبادان:

احمد گوهری، فرزاد جعفری، امید خالدی، محمد بختیاری، محمد طیبی، حسین ساکی، مهدی حنفی، حکیم نصاری، طالب ریکانی، سید فاخر تهامی و علی امیری
 

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس