روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ January 25 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

۴۸ هزار اصفهانی دُز سوم واکسن کرونا را دریافت کردند

  • کد خبر 15868
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۹/۰۸

اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ۴۸ هزار و ۷۷۶ نفر در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دُز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

پژمان عقدک  با اشاره به آخرین وضعیت واکسیناسیون کرونا در اصفهان اظهار داشت: از ابتدای اجرای طرح واکسیناسیون کرونا در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاکنون ۶ میلیون و ۳۶۱ هزار و ۴۲۵ دُز واکسن کرونا در استان اصفهان استفاده شده است.

وی با بیان اینکه از این میزان سه میلیون و ۴۵۳ هزار و ۴۱۹ نفر دُز اول، دو میلیون و ۸۵۹ هزار و ۲۳۰ نفر دُز دوم و ۴۸ هزار و ۷۷۶ نفر دُز سوم انواع واکسن‌های کرونا را دریافت کرده‌اند.

آمار ۲۴ ساعته واکسیناسیون کرونا در اصفهان به ۲۷ هزار نفر رسید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۲۷ هزار و ۷۶۲ دُز واکسن کرونا در مراکز واکسیناسیون کرونا در شهرستان‌های تحت پوشش این دانشگاه مصرف شده است، تصریح کرد: از این میزان ۹ هزار و ۸۶۳ نفر دُز اول، ۱۵ هزار و ۹۷۳ نفر دُز دوم و یک هزار و ۹۲۶ نفر دُز سوم را دریافت کرده‌اند.

وی درصد پوشش واکسیناسیون کرونا در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را ۷۸ درصد برای دُز اول و ۶۴ درصد برای دُز دوم اعلام کرد و ادامه داد: ۴۰ مرکز تجمیعی و بیش از ۷۲ مرکز غیر تجمیعی در اصفهان فعال است.

عقدک گفت: با همکاری بسیج افرادی که تاکنون واکسینه نشدند را شناسایی و آنها را برای واکسیناسیون تشویق خواهیم کرد.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس