روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ January 25 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد؛

شناسایی ۲۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان/ فوت ۲ نفر

  • کد خبر 15867
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۹/۰۸

کاشان -رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در طول ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان شناسایی شد و تعداد کل افراد مبتلا به این بیماری به ۵۴ هزار و ۷۱۲ مورد افزایش یافت.

سیدعلیرضا مروجی، پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۲۹۲ هزار و ۴۲۲ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان وآران و بیدگل ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۸ هزار و ۶۱۵ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۱۹ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۸ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۱۱ بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار جدید به شکل موقت در کاشان بستری شده است.

وی با بیان اینکه در مجموع فعلاً ۹۱ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: ۵۶ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان، ۳۵ نفر در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل و ۲ بیمار نیز به صورت موقت بستری شده‌اند.

مروجی همچنین از بستری ۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد که ۵ بیمار در کاشان و دو بیمار هم در شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

فوت ۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

وی بیان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته دو مرد ۶۰ و ۸۸ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۲۱ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۵۴ هزار و ۷۱۲ مورد افزایش یافت.

وی در ارتباط با میزان تزریق واکسن در کاشان نیز گفت: تاکنون بیش از ۷۷ درصد از شهروندان منطقه کاشان دز اول و حدود ۶۲ درصد نیز دز دوم‌واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

منبع: مهر

 

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس