روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ June 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

این نوجوان سرشار از شور زندگی بود؛

تلخ و تکان‌دهنده: هواداری که به کام مرگ رفت

  • کد خبر 15703
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۸/۱۵

ویدئوی تکان دهنده ای از دو نوجوان طرفدار سپاهان منتشر شده که با هیجان اتوبوس این تیم را به مقصد فولادشهر مشایعت می‌کنند.

به گزارش ورزش سه، در صورت این نوجوان اصفهانی چیزی جز عشق و علاقه به فوتبال و تیم محبوبش نیست و او در تصاویر سلفی در حال ابراز علاقه و سوت و کف زدن به تیم سپاهان است در حالیکه اتوبوس تیم در اغلب اوقات در پس زمینه تصویر قرار گرفته است.

 او به همراه دوستش در هوای بارانی اصفهان، در حال اسکورت کاروان سپاهان است. چیزی که محرم نویدکیا قبلا بارها بابت آن تذکر داده و از هواداران خواسته بود این کار را انجام ندهند اما باید قبول کرد که حداقل در این سن و سال توصیه این چنینی کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد اما چه بهای سنگینی برای این بی توجهی وقتی که یک نوجوان امیدوار به زندگی با یک بی احتیاطی جان خود را از دست می‌دهد.

 

 

 بعد از انتشار خبر هولناک مرگ هوادار سپاهان بر اثر سانحه رانندگی تصاویری از بیمارستان و دوست او که به عنوان راننده در حال راندن موتور است منتشر شده. در حالیکه او مشغول نشان دادن فیلم ها به ماموران نیروی انتظامی است تا درباره حادثه رخ داده صحبت کند. تصویری که عکس تلخ پوشانده شدن جسد این نوجوان کنار خیابان با یک پارچه خاکی رنگ را تکمیل می‌کند.

 پیش از این دو تصویر اما تنها شور زندگی و  علاقه به فوتبال است که از داخل ویدئوهای این پسر علاقمند به فوتبال زبانه می‌کشد.

 چقدر تلخ و باورنکردنی و آزاردهنده و  حسرت بار است وقتی که این تصاویر را کنار هم می‌گذاریم‌. تصاویری که از آغاز تا پایان یک فاجعه را به تصویر می‌کشد.

چقدر تلخ و چقدر باورنکردنی.

 

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس