روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰ November 30 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

هوای اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی سالم است

  • کد خبر 15624
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۷/۲۷

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _ سه‌شنبه ۲۷ مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص ۹۶ در وضعیت سالم ثبت شده است.

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _ سه‌شنبه ۲۷ مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص ۹۶ در وضعیت سالم ثبت شده است.

روز گذشته نیز میانگین شاخص کیفی هوا در این شهر با قرار گرفتن روی شاخص ۱۲۹ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده بود.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان اکنون در خیابان‌های پروین با شاخص ۱۳۸، خرازی ۱۱۲، رودکی ۱۱۲، انقلاب ۱۱۱ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و ایستگاه جی ۱۷۶، در وضعیت هوای ناسالم برای عموم قرار دارند.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های احمدآباد، باغ غدیر، دانشگاه، خواجو فعال نیست، همچنین دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های فیض با شاخص ۸۵، استانداری ۸۲، رهنان ۷۷، کاوه ۷۵، ورزشگاه میثاق ۷۵ باهنر ۷۱، میرزاطاهر ۶۷، فرشادی ۶۱ در وضعیت سالم و مبارکه با شاخص ۳۵ در وضعیت هوای پاک قرار دارند.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است و شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر روی عدد ۷۵ و سجزی با قرار گرفتن روی شاخص ۹۲ در وضعیت سالم قرار دارند.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس