روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ June 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

۱۰ رویداد ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی در اصفهان برگزار می‌شود

  • کد خبر 15621
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۷/۲۶

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان اصفهان از برگزاری ۱۰ رویداد اجتماعی, فرهنگی و ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی در این خطه خبر داد.

گلنار حسینی روز دوشنبه افزود: همایش بزرگ ورزش صبحگاهی مردان در میدان نقش جهان و مشابه همین رویداد برای بانوان در باغ غدیر برنامه‌های روز اول و دوم این هفته را تشکیل می‌دهد. 

وی با اشاره به دیگر برنامه‌ها ادامه داد: برگزاری مسابقات اسکواش حرفه‌ای نشنال کلوز (National close) رده‌بندی جهانی (PSA) با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور به مدت سه روز روز سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه نصر آغاز خواهد شد. 

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان اصفهان خاطرنشان کرد: عطرافشانی مزار شهدا و دیدار با خانواده‌های شهدای ورزشکار، برپایی ایستگاه ورزش باستانی و سلامت و اختتامیه جشنواره ورزشی بیماران خاص در باغ بانوان ناژوان و کوه‌گشت عمومی برنامه‌های تدارک دیده شده برای روزهای پنجشنبه و جمعه است. 

حسینی اضافه کرد: جشنواره رشته‌های جذاب و مهیج انجمن‌های ورزشی همچون پارکور، موی تای، فوتبال رومیز، فلوربال، راگبی و دارت در قالب برپایی غرفه‌های آموزش و استعدادیابی در جوار پل خواجو دیگر برنامه‌های هفته تربیت بدنی امسال را تشکیل می‌دهد.

وی با بیان اینکه مسابقات دارت کارکنان دولت استان اصفهان برای تشویق هرچه بیشتر شاغلان به ورزش در این هفته برگزار می‌شود تصریح کرد: مسابقات فوتسال کارمندان اداره‌های ورزش و جوانان در سطح استان نیز در شهرستان مبارکه و کوه‌گشت کارکنان ورزش و اعضای هیات رییسه هیات‌های ورزشی سه شنبه هفته آینده در کوه صفه برگزار خواهد شد. 

هفته تربیت بدنی همه ساله از ۲۶ مهر تا دوم آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش‌های همگانی برگزار می‌شود. 

حدود ۳۷۵ هزار ورزشکار سازمان‌یافته و یک هزار و ۷۰۰ باشگاه در استان اصفهان فعالیت دارند.

منبع: ایرنا
 

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس