روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰ October 28 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

در اصفهان تنها هوای شاهین‌شهر و سجزی سالم است

  • کد خبر 15560
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _ دوشنبه ۱۹ مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص ۱۳۶ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است.

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _دوشنبه ۱۹ مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص ۱۳۶ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است.

روز گذشته نیز میانگین شاخص کیفی هوا در این شهر با قرار گرفتن روی شاخص ۹۱ در وضعیت سالم ثبت شده بود.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان اکنون در خیابان‌های استانداری با شاخص ۱۵۸، احمدآباد ۱۶۲، پروین ۱۷۳، میرزاطاهر ۱۷۳، جی ۱۶۹، فرشادی ۱۴۷، باهنر ۱۴۶، فیض ۱۴۱، کاوه ۱۳۱، انقلاب ۱۱۳، رودکی ۱۱۰، خرازی ۱۰۸ وزرشگاه میثاق ۱۰۳، در وضعیت هوای ناسالم برای عموم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارند.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های باغ غدیر، دانشگاه، خواجو فعال نیست، همچنین دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های مبارکه با شاخص ۶۹، رهنان ۷۱ در وضعیت سالم قرار دارند.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است و شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر روی عدد ۵۱ در وضعیت سالم و سجزی با قرار گرفتن روی ۵۴ در وضعیت سالم قرار دارند.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس