روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ May 24 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رئیس مرکز اورژانس استان اصفهان:

حوادث ۲۴ ساعت اخیر اصفهان ۱۳ مصدوم و ۲ فوتی داشت

  • کد خبر 15285
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۵/۰۵

اصفهان - رئیس مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: حوادث ۲۴ ساعت اخیر در اصفهان ۱۳ مصدوم و دو فوتی داشت.

غفور راستین  با اشاره به مهم‌ترین حوادث ۲۴ ساعت اخیر استان اصفهان اظهار داشت: ساعت ۱۵ روز گذشته تصادف زنجیره‌ای در محور تیران – ورپشت به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه یک دستگاه وانت مزدا، سواری سمند، کامیون بنز، سواری پراید، موتور سیکلت و عابر پیاده با یکدیگر برخورد کرده‌اند، ادامه داد: در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داده است.

رئیس مرکز اورژانس استان اصفهان همچنین به مصدومیت ۷ نفر در این حادثه اشاره کرد و ابراز داشت: در این حادثه سه آقا و سه خانم و یک کودک دچار مصدومیت شدند که به بیمارستان بهنیا تیران منتقل شدند.

وی افزود: برای امدادرسانی به این حادثه دو کد اورژانس اعزام شده است.

راننده کامیون متواری شد

راستین همچنین به حادثه تصادف پراید و کامیون در محور اصفهان – مبارکه روبه روی روستای دهسرخ اشاره کرد و ادامه داد: این حادثه نیز ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه شامگاه دوشنبه به مرکز اورژانس استان اصفهان اعلام شده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه کامیون پس از برخورد با پراید از محل حادثه متواری شده است، اضافه کرد: برای امدادرسانی به این حادثه نیز دو کد اورژانس اعزام شده است.

رئیس مرکز اورژانس استان اصفهان با بیان اینکه ۶ نفر شامل دو نفر آقا و چهار نفر خانم مصدوم شدند، تصریح کرد: مصدومان این حادثه به بیمارستان محمدرسول‌الله مبارکه منتقل شدند.

مرد ۶۰ ساله غرق شد

وی همچنین به حادثه غرق شدگی در اصفهان اشاره کرد و گفت: این حادثه نیز ساعت ۶ و ۳۲ دقیقه بامداد به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شده است.

راستین اضافه کرد: این حادثه در سده لنجان - پارک ساحلی اتفاق افتاده است، ابراز داشت: مرد ۶۰ ساله در این حادثه جان خود را از دست داد.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس