روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰ October 28 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی اصفهان خبر داد؛

استمرار غبارآلودگی هوای اصفهان در پایان هفته

  • کد خبر 15134
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۴/۰۹

اصفهان- کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد و گرد و خاک محلی در مناطق شمال و شرق استان به کاهش دید افقی و افزایش شاخص آلودگی هوای کلانشهر اصفهان منجر می‌شود.

حجت الله علی عسگریان  اظهار داشت: طبق الگوهای هواشناسی جوی به نسبت پایدار تا سه روز آینده در سطح استان حاکم است و در این مدت وزش باد و گرد و خاک محلی به ویژه مناطق شمال و شرق اصفهان را در بر می‌گیرد.

او با بیان اینکه کیفیت هوای مناطق مرکزی استان از جمله کلانشهر اصفهان تحت تأثیر گرد و غبار نواحی شرق و و شمال کاهش می‌یابد، افزود: هوای شهر اصفهان امروز غبارآلوده است و گرد و خاک‌ها منجر به کاهش دید افقی و افزایش شاخص‌های آلودگی هوا در روز پنجشنبه می‌شود.

دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، گفت: دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۳۸ درجه سانتیگراد بالای صفر و در خنک‌ترین ساعات بامداد فردا به ۲۲ درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد.

علی‌عسگریان اضافه کرد: کاشان با دمای ۴۳ درجه سانتیگراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۱۱ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس