روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ July 28 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

با این تست به بزرگ‌ترین مشکل خود پی ببرید

  • کد خبر 14997
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۳/۲۲

تست‌های شخصیت‌شناسی علاوه بر ویژگی‌های افراد می‌توانند مشکلات آن‌ها را هم مشخص کنند.

تیپ شخصیتی افراد می‌تواند متفاوت باشد و هر فردی با نگاه به شخصیت خود می‌تواند شغل، ورزش، سرگرمی و فعالیت‌های مختص خود را انتخاب کند,، امّا یکی دیگر از مسائلی که می‌تواند به شخصیت افراد بستگی داشته باشد، مشکلاتی است که آن‌ها در طول زندگی با آن‌ها مواجه می‌شوند.

تست‌های شخصیت شناسی علاوه بر ویژگی‌های شخصیتی و نوع رفتار افراد می‌توانند مشکلات شخصیتی افراد را هم برملا کنند. بنابراین، با نگاه کردن به تصویر زیر می‌توانید بزرگ‌ترین مشکل حاضر خود را به راحت‌ترین شکل ممکن متوجه شوید و برای این کار به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید در آن چه چیزی می‌بینید.

با این تست به بزرگ‌ترین مشکل خود پی ببرید

خانواده شیرها

اگر اوّلین چیزی که می‌بینید خانواده شیرها در جلوی تصویر است، این بدان معناست که شما در حال حاضر، استرس زیادی دارید و این استرس هم به این دلیل به وجود آمده است که مسئولیت روزانه، شک و تردیدها و نگرانی هایتان از رسیدن به انتهای ماه و دیگر نگرانی ها، باعث می‌شوند که هیجان زده شوید.

 

منبع:همشهری آنلاین

گاهی اوقات، از خود سوال می‌کنید که آیا واقعا یک انسان هستید یا فقط تبدیل به یک ماشین شده‌اید که فقط مشکلات را حل می‌کند و همچنین زمانی که هیچ‌گونه مشکلی نداشتید دلتان برای کودکی خود تنگ می‌شود.

در عوض همه این مشکلات و فکرها، شاد باشید و به یاد بسپارید که برای جلو رفتن باید درک کنید که وزن همه اتفاق‌های زندگی روی دوش شما نیفتاده است. بنابراین، بیشتر در حال زندگی کرده و سعی کنید این‌قدر درباره همه چیز نگران نباشید. شما نیاز دارید که زمانی را در برنامه روزانه‌تان به خودتان اختصاص دهید.

درختان
شما در موقعیتی قرار دارید که نمی توانید آن را کنترل کنید و همین مسئله هیجان عصبی زیادی را برای شما ایجاد می‌کند. چرا که شما در لحظه‌ای از زندگی خود قرار دارید که باید تصمیم‌های زیادی بگیرید، بنابراین، یک راه را انتخاب کنید و همه چیز را برای همیشه تمام کنید.
قطعا، این مسیر شما را می‌ترساند و مشکل شما انجام دادن تصمیمتان است. زیرا از کار می‌ایستید، جرئت نمی‌کنید که یک جهش بزرگ داشته باشید و به جایی برسید که باید در آن موقعیت باشید.

بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که لحظه‌ای از خود بپرسید: " بدترین اتفاقی که خواهد افتاد چیست؟ ". چون این سوال همه چیز را آرام‌تر خوهد کرد و به مشکلتان از زاویه دیگری نگاه خواهید کرد و در نهایت در می‌یابید که زندگی از آن چه تصورش را می‌کنید آسان‌تر است.

زرافه‌ها یا گورخرها
اگر این دو دسته حیوان در پس زمینه تصویر، توجه شما را به خود جلب کرده اند، نشان می‌دهد مشکل اصلی شما این است که خودتان را تا حد زیادی محدود کرده اید. چون حتما به آن نیاز داشتید و هیچ مشکلی با آن وجود ندارد، امّا شما خودتان را تا حدی بسته کرده اید که ممکن است قربانی افکار خود شوید.
این بسیار مهم است که شما برخی از ساعات را در خارج از منزل بگذرانید، با دوستانتان ارتباط برقرار کنید و کارهایی مثل دیدن افراد جدید را تجربه کنید و به یاد داشته باشید که روش نگاه شما به زندگی تنها راه نیست.

باز کردن ذهنتان به سوی افراد جدید، در حال حاضر به شما کمک می‌کند.

پلنگ بزرگ
مشکل بزرگ شما این است که کمی احساس خستگی می‌کنید، امّا با دقت به تصویر نگاه کنید. چون این پلنگ تنها نیست و یک همراه دارد.

شما در میان تردید هستید و نمی‌دانید زندگی شما باید در چه جهتی حرکت کند. امّا این دلیل نمی‌شود که اطرافتان چیزی اشکال داشته باشد. چون همه چیز کاملا آرام و ساکت است. هرچند، شما کمبود انگیزه دارید. یعنی چیزی وجود ندارد که بتواند به کارهای شما معنا ببخشد.

سعی کنید با مورد علاقه‌های خود و آن دسته از کارهایی ارتباط برقرار کنید که شما را به خودتان نزدیک‌تر می‌کند و سعی کنید فعالیت‌هایی را انجام دهید که سال‌ها پیش شما را خوشحال می‌کردند. امّا به خاطر ترسی که داشتید، آن را کنار گذاشته‌اید.

با خودتان صادق و مطمئن باشید که پاسخ سوالاتتان به زودی پیدا خواهند شد.

منبع:بدونیم

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس