روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ June 15 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

بیش سه هزار دستگاه خودرو تعطیلات خرداد در اصفهان جریمه شدند

  • کد خبر 14973
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۳/۱۷

رییس پلیس راه استان اصفهان گفت: مالکان سه هزار و ۱۰۰خودرو به دلیل بی توجهی به اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر ممنوعیت و محدودیت تردد در پنج روز گذشته(ساعت ۱۲روز دوازدهم خرداد تا ساعت ۱۲روز دوشنبه هفدهم خرداد) در سطح استان جریمه شدند.

سرهنگ اصغر زارع اظهار داشت: در این مدت ۶ هزار و ۹۰۸دستگاه خودرو با تذکر پلیس مواجه شدند و چهار هزار و ۴۵۱ دستگاه خودرو به مبداِء برگشت داده شدند و سه هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو هم ۵۰۰ هزار تومان جریمه شدند.

به گفته وی، تردد بین استان‌های همجوار و بین شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی داخل استان در تعطیلات نیمه خردادماه با توجه به وضعیت حساس شیوع ویروس کرونا ممنوع بود.

رییس پلیس راه استان اصفهان از همکاری مردم به دلیل خودداری از سفر و به دنبال آن کاهش قابل توجه سفر به این استان قدردانی کرد و گفت: از هموطنان انتظار داریم برای جلوگیری از شیوع بیماری به توصیه‌های ستاد مقابله با کرونا توجه کنند و با ماموران پلیس همکاری داشته باشند.

وی از شهروندان خواست که با توجه به شرایط کرونایی برای حفظ سلامت خود و دیگران از سفرهای غیر ضروری بپرهیزند؛ ضمن آنکه رانندگان در هر شرایطی علاوه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی سرعت مطمئنه  و قوانین راهنمایی و رانندگی را به طور کامل رعایت کنند.

بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا طرح محدودیت تردد و ممنوعیت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به اصفهان از دوازدهم تا ساعت ۱۲ ظهر هفدهم  خرداد امسال اجرا شد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس