روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ June 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

لیگ برتر فوتبال؛

سپاهان به دنبال پس گرفتن صدر از پرسپولیس

  • کد خبر 14913
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۲/۲۶

رقابت‌های هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران امروز (یکشنبه) با برگزاری ۳ مسابقه به پایان می‌رسد. در حساس‌ترین مسابقه این هفته تیم پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر مقابل استقلال به پیروزی رسید تا به صدر جدول لیگ برتر صعود کند.


سپاهان دیگر مدعی لیگ برتر نیز امروز به میدان می‌رود. شاگردان محرم نویدکیا در صورت برد یا تساوی مقابل مس رفسنجان به صدر جدول لیگ برتر صعود می‌کنند.

سپاهان - مس رفسنجان/ روز یکشنبه/ ساعت ۱۹:۲۰  

تیم فوتبال سپاهان هفته گذشته در یک بازی جنجالی توانست در دقایق پایانی تساوی را با باخت تیم پرسپولیس عوض کند و با ۴۵ امتیاز صدرنشین لیگ برتر فوتبال باقی ماند.

البته حاشیه‌های بازی سپاهان و پرسپولیس به خاطر درگیری‌های بعد از بازی همچنان ادامه دارد و این ۲ تیم از یکدیگر شکایت کرده‌اند.

طلایی پوشان اصفهانی قصد دارند از میزبانی خود استفاده کنند و با برتری برابر مس رفسنجان دوباره صدر جدول را از پرسپولیس پس بگیرند. البته سپاهانی‌ها به نظر نمی‌رسد کار دشواری پیش رو داشته باشند.

در آن طرف، تیم مس رفسنجان هفته گذشته با یک گل برابر تیم نساجی شکست خورد و با ۲۸ امتیاز در جایگاه هشتم جدول رده بندی قرار دارد. این تیم قصد دارد با برتری برابر سپاهان شکست هفته قبل خود را جبران کند، اما کار سختی در نصف جهان دارد.

سایپا - پیکان/ روز یکشنبه/ ساعت ۱۹:۲۵

نارنجی پوشان سایپا در وضعیت بحرانی به سر می‌برند و با تساوی هفته گذشته برابر تیم انتهای جدولی ماشین سازی با ۱۹ امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول رده بندی قرار دارند.

تیم سایپا یکی از گزینه‌های سقوط به لیگ دسته یک محسوب می‌شود، به همین علت این تیم به ۳ امتیاز بازی دربی خودرو سازان نیاز مبرم دارد تا همچنان شانس بقا در لیگ برتر را داشته باشد.

سرمربیگری فراز کمالوند هم  شوکی بر پیکره تیم سایپا وارد نکرد. باید دید تفکرات این مربی می‌تواند در ادامه بازی‌ها موثر باشد یا نه.

در آن طرف، تیم پیکان هفته گذشته با تساوی برابر تیم تراکتور در خانه متوقف شد و با ۲۷ امتیاز در جایگاه نهم قرار گرفت.

 شاگردان تارتار قصد دارند در دربی خودرو سازان پیروز شوند تا جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهند.

نفت مسجد سلیمان - ماشین سازی/ روز یکشنبه/ ساعت ۱۹:۲۵

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با ۲۴ امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول قرار دارد. این تیم جنوبی قصد دارد با برتری برابر تیم انتهای جدولی ماشین سازی جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشد و به نظر می‌رسد کار آسانی پیش رو داشته باشد.

در آن طرف، تیم انتهای جدولی ماشین سازی هفته گذشته به تساوی برابر نارنجی پوشان سایپا دست یافت و با ۱۱ امتیاز در جایگاه شانزدهم جدول رده بندی قرار گرفت.

شاگردان اکبرپور تقریبا شانسی برای بقا در لیگ برتر فوتبال ندارند، به همین علت برای دفاع از حیثیت فوتبال تبریز به مصاف حریفان  می‌روند.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس