روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ April 11 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

گزارش عملکرد اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری

جمع‌آوری ۵۸۵ خودروی فرسوده رها شده در شهر اصفهان

  • کد خبر 14683
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۲/۰۹

امسال ۵۸۵ خودروی فرسوده رها شده در کلانشهر اصفهان جمع‌آوری شد.

مدیر کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: در زمینه جمع‌آوری خودرو‌های فرسوده رها شده در معابر شهر در ۱۱ ماهه امسال هزار و ۱۸۱ اخطاریه صادر و این تعداد خودروی فرسوده جمع‌آوری شده است.

حسن محمدحسینی با ارائه گزارشی از عملکرد اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری در این مدت افزود: در این مدت برای رفع و پیشگیری از تخلف سد معبر ۳۴ هزار و ۵۴۴ تذکر ارائه شده، ۱۲ هزار و ۵۶۴ اخطاریه صادر و ۳۱ هزار و ۷۵۲ متصدی رفع تخلف شده است.
وی گفت: در بخش جلوگیری از نصب تابلو‌های غیرمجاز هم ۹ هزار و ۲۶۱ اخطاریه صادر و چهار هزار و ۲۱۸ مورد نصب تابلوی غیرمجاز رفع تخلف شد.
مدیر کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: در این مدت همچنین ۹۷۸ نفر دست‌فروش و ۷۰۶ نفر متکدی جمع‌آوری شده‌اند.
حسن محمدحسینی افزود: امسال در بخش کنترل ساختمان در زمینه جلوگیری از ادامه فعالیت و تعطیلی کارگاه‌های ساختمانی متخلف یا بدون مجوز و پروانه، از افزایش طبقات هزار و ۳۵۵ ساختمان، از تعمیرات داخلی غیرمجاز هشت هزار و ۵۷ ساختمان، از تبدیل هزار و ۴۴۷ ساختمان و فعالیت ۱۷ هزار و ۷۰۱ کارگاه ساختمانی متخلف جلوگیری شده است.
محمدحسینی با اشاره به اقدامات این حوزه در بخش کنترل ضایعات سطح شهر (پیشگیری و تعطیلی کارگاه‌های سد معبر کننده با مصالح و نخاله) گفت: در این زمینه هم ۱۷ هزار و ۴۸۳ مورد اخطاریه صادر شده است و دو هزار و ۷۹۶ کارگاه ساختمانی متخلف تعطیل شد.

منبع: صدا و سیما

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس