روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ April 11 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

سخنگوی ستاد استانی کرونا در اصفهان:

خودروهای غیربومی اجازه ورود به اصفهان را ندارد

  • کد خبر 14671
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

سخنگوی ستاد استانی کرونا در اصفهان گفت: وضعیت برخی شهرها با ورود به موج چهارم در حال تغییر است اگر شدت شیوع بیماری کرونا زیاد باشد قطعاً سفرهای نوروزی را نخواهیم داشت اما اگر گرفتار موج چهارم نشویم در حد رزرو هتل‌ها و اقامتگاه‌ها می‌توانیم مسافر بپذیریم.

حجت الله غلامی  اظهار کرد: در حال حاضر تنها شهرستان نارنجی استان اصفهان اردستان است و شهرستان نطنز از وضعیت نارنجی به زرد تغییر وضعیت داده است، دیگر شهرستان‌های استان در وضع آبی و زرد هستند.

وی افزود: محدودیت‌ها برای مناطق زرد اعمال می‌شود و در مناطق زرد رفت و آمد بین شهرستان‌ها بلامانع است و تردد بین شهرستانی آزاد است.

سخنگوی ستاد استانی کرونا در اصفهان تصریح کرد: خودروهای غیربومی همه شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی اجازه ورود به استان اصفهان را ندارند بنابراین در مبادی ورودی اصفهان همه این خودروهای غیربومی شهرهای نارنجی و قرمز متوقف و برگشت داده می‌شوند، این موضوع در ۱۰ ورودی استان اصفهان اعمال می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در شهرهای خوزستان که ۱۱ شهر این استان قرمز است همچنین شهرهای استان‌های شمالی شامل مازندران، گلستان، گیلان اجازه ورود خودروهای غیربومی به این شهرها داده نمی‌شود بنابراین شهروندان نباید به این مناطق سفر کنند.

غلامی اظهار کرد: مرز ایران و عراق به طور کامل بسته شده و سفر به عتبات عالیات هم از مرزهای زمینی ممنوع است و باید از مراجعه به استان خوزستان و مرزهای کشور خودداری کنند.

وی در خصوص صدور مجوز سفر گفت: برای سفرها مراکزی که قابلیت پذیرش دارند باید از بهداشت و درمان تأیید شود، اما وضعیت برخی شهرها با ورود به موج چهارم در حال تغییر است اگر شدت شیوع بیماری کرونا زیاد باشد قطعاً سفرهای نوروزی را نخواهیم داشت اما اگر گرفتار موج چهارم نشویم در حد رزرو هتل‌ها و اقامت گاه‌ها می‌توانیم مسافر بپذیریم.

سخنگوی ستاد استانی کرونا در اصفهان گفت: موضوع سفرهای نوروزی در جلسات بعدی ستاد کرونا بررسی می‌شود اما برای سفر به دیگر استان‌ها مطابق با ظرفیت هتل‌های آنها با رزروی که افراد انجام می‌دهند می‌توانند به سفر بروند و یکی از مجوزهای ورود به استان‌ها رزور هتل است و برای نوروز اگر رزرواسیون هتل‌ها را نداشته باشند اجازه ورود به دیگر استان‌ها را نخواهند داشت.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس